נתניהו למשפחת גולדין: לא תהיה הסדרה מול עזה ולא יוחזרו גופות מחבלים עד להשבת החיילים - 0404
נתניהו למשפחת גולדין: לא תהיה הסדרה מול עזה ולא יוחזרו גופות מחבלים עד להשבת החיילים

נתניהו למשפחת גולדין: לא תהיה הסדרה מול עזה ולא יוחזרו גופות מחבלים עד להשבת החיילים

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים היום פגישות עם משפחת גולדין ומשפחת שאול, בלשכת רה"מ בירושלים. רה"מ נתניהו עידכן את המשפחות במאמצים הנעשים להשבת הבנים ובהתפתחויות האחרונות. המשפחות העלו בפגישה דרכי פעולה נוספות ורה"מ הנחה את צוותו לבדוק את האפשרויות שעלו.

במסגרת הפגישה התקיים דיון בעניין ההסדרה מול חמאס בעזה וראש הממשלה חיזק את דבריו מלפני שנה והבטיח כי לא תהיה הסדרה מול המחבלים ללא השבת גופות החיילים אורון שאול והדר גולדין ז"ל.

הפגישה עסקה גם בעניין השבת גופת המחבל לפני כשבועיים לעזה ורה"מ הודיע ללאה ושמחה כי הורה לכל הגופים העוסקים בהשבת גופות המחבלים כי ישראל לא תעביר גופות נוספות לעזה עד להשבת החיילים.

נקודה נוספת שעלתה בפגישה עסקה בפעילות של משפחת גולדין בזירה הבינלאומית והדין הבינלאומי. בעניין זה הבטיח נתניהו לפעול באופן אישי במישור הבינלאומי על מנת להפעיל לחץ על חמאס באמצעות האו״ם והמדינות התורמות, ולהביא להשבת חיילי צה"ל והאזרחים הישראליים שנמצאים בעזה.

בפגישה השתתפו גם שר האוצר וחבר ועדת השרים לענייני שו"ן משה כחלון, ראש המל"ל מאיר בן-שבת, המזכיר הצבאי לרה"מ תא"ל אבי בלוט ומתאם השבויים והנעדרים ירון בלום.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]