הנשיא ריבלין: "אני חושב שאפשר להקים ממשלה - הפערים הם אישיים" - 0404
הנשיא ריבלין: קובי גדעון, לע"מ

הנשיא ריבלין: "אני חושב שאפשר להקים ממשלה – הפערים הם אישיים"

ברקע סבב הלחימה מול ארגון הטרור הג'יהאד האסלאמי בעזה, נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין ביקר היום (ראשון), באוגדת עזה ובנתיבות והודה ללוחמים ולתושבי עוטף-ישראל. את הנשיא ליוו בביקורו מפקד אוגדת עזה תת אלוף אליעזר טולדנו וראש העיר נתיבות יחיאל זוהר.

ריבלין לחיילי אוגדת עזה: "העורף הישראלי הוא עצבי הברזל של המדינה. אתם קיר הברזל שלה. תודה לכם על המסירות והדבקות בהן אתם משרתים את אזרחי המדינה. בשמי, ובשמם, אני אומר לכם היום תודה".

בנתיבות אמר הנשיא למנהיגי המפלגות הגדולות: "הרף לכם! אין צורך בבחירות נוספות, התכבדו ושובו. אני קורא גם לליכוד וגם לכחול לבן להתעשת ולהבין שהעם לא רוצה בחירות נוספות. די לו בבחירות האלו. אתם נציגי הריבון אבל אל תשכחו אף פעם – הריבון הוא העם. העם שמחולק בין כל מגוון הדעות שקיימות בישראל. אנחנו היינו יחד, נועדנו להיות יחד ונהייה יחד.

אני חושב שאפשר להקים ממשלה. הפערים הם פערים אישים יותר מאשר פערים הגותיים, מחשבתיים, פוליטיים או צורכי המדינה. מנהיגי ישראל צריכים להבין שאזרחי ישראל קודמים לכל".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]