ההסתדרות הלאומית: נחתם הסכם קיבוצי חדש בחברת YES - 0404
ההסתדרות הלאומית: נחתם הסכם קיבוצי חדש בחברת YES דוברות ההסתדרות הלאומית

ההסתדרות הלאומית: נחתם הסכם קיבוצי חדש בחברת YES

נחתם הסכם הקיבוצי בחברת yes לשנים 2019-2021, אשר מעניק תוספות שכר ומענק מיוחד לעובדים על רקע שיתופי הפעולה עם חברות הבת בקבוצה.

ההסכם מחדש את כל הטבות ההסכם הקיבוצי הקיים ומעניק הרחבות נוספות, בין היתר כולל חלוקת מענקים חד פעמיים, תוספות שכר בגובה של 3%, קופת מלגות לעובדים, הגדלת הסבסוד לארוחות ועוד. כל זאת, תוך שימור ההישגים הכלכליים והארגוניים למען זכויות העובדים וכולל הסכמות והרחבות חדשות בין ההנהלה לוועד העובדים.

אלי כהן, יו"ר ועד העובדים: "חתמנו היום על הסכם המהווה בשורה אמיתית לעובדי yes, הממשיך להבטיח את ביטחונם התעסוקתי של עובדי החברה ושומר על זכויותיהם לשנים הבאות. ההסכם כולל שיפור משמעותי בתנאי העובדים ושומר על חברת yes כיחידת מיקוח נפרדת. ההסכם מעיד על האמון הרב הניתן בעובדי החברה ובמותג yes, אני בטוח שיחד נשמור על איתנות החברה והובלתה בשוק התקשורת".

יואב שמחי, יו"ר ההסתדרות הלאומית: "הסכם זה שומר על ביטחונם התעסוקתי של העובדים בחברת yes היינו הצלחה גדולה של כולנו בהסתדרות הלאומית, וועד עובדי yes והנהלת החברה. הסכם כולל הטבות משמעותיות ומכאן חשיבותו הכפולה במסר החשוב לעובדים, שגם בתקופה זו של עידן חדש בשוק התקשורת בישראל, ההסתדרות הלאומית דואגת ושומרת עליכם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]