נתניהו לאשכנזי ויעלון: ״תזכירו לגנץ שאלה שאתם רוצים שיהיו שותפים שלכם, רצו להעמיד אתכם לדין כפושעי מלחמה״ | צפו - 0404

נתניהו לאשכנזי ויעלון: ״תזכירו לגנץ שאלה שאתם רוצים שיהיו שותפים שלכם, רצו להעמיד אתכם לדין כפושעי מלחמה״ | צפו

ראש הממשלה בנימין נתניהו קורא לרמטכ״לים לשעבר לעצור את בני גנץ מכוונתו להקים ממשלת מיעוט הנתמכת ע״י אחמד טיבי, איימן עודה וחבריהם לרשימה המשותפת.

נתניהו: ״יש פה טלפון אדום. ערב-ערב הוא מצלצל. אומרים לי: ראש הממשלה, צריך לתקוף כאן. צריך לתקוף שם. ומה אני אגיד, רק רגע, אני צריך לבדוק עם איימן עודה? אני צריך לבדוק עם אחמד טיבי? מישהו מעלה על הדעת דבר כזה שלא היה בתולדות ישראל, דבר שיפקיר את ביטחון ישראל, דבר שיהווה סיכון קיומי ומיידי למדינת ישראל וסטירת לחי לדמוקרטיה הישראלית, בפרצופם של אזרחים שנתנו את כולם ל״כחול לבן״. הם היו נותנים לו חמישה מנדטים אם הוא היה אומר דבר כזה, גם זה לא.

לכן אני קורא לגבי אשכנזי ולבוגי יעלון – אתם הייתם במדים. אתם הייתם רמטכ״לים. דברו עם בני גנץ שגם הוא היה רמטכ״ל ותזכירו לו שאלה שאתם רוצים שיהיו שותפים שלכם, שהממשלה שלכם תהיה תלויה בהם, הם רצו להעמיד אתכם – כמו את שאר חיילי צה״ל – לדין כפושעי מלחמה! יצאתם מדעתכם?יש זמן לעצור את הטירוף הזה. דברו איתו, התעשתו, ולכו לאותה ממשלת אחדות שהעם מצפה שנלך אליה ביחד״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]