ליברמן לא מתייחס לדיווחים על ממשלת מיעוט-ערבים: ״קורא לנתניהו ולגנץ - גלו אחריות לפני שיהיה מאוחר מדי״ - 0404
ליברמן לא מתייחס לדיווחים על ממשלת מיעוט-ערבים: ״קורא לנתניהו ולגנץ – גלו אחריות לפני שיהיה מאוחר מדי״ פייסבוק

ליברמן לא מתייחס לדיווחים על ממשלת מיעוט-ערבים: ״קורא לנתניהו ולגנץ – גלו אחריות לפני שיהיה מאוחר מדי״

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, התייחס לימים האחרונים של בני גנץ עם האפשרות להקים ממשלה, אך כלל לא התייחס לאפשרות שיתמוך בממשלה שיקים הנתמכת על הרשימה המשותפת. ליברמן, ציין שוב כי מבחינתו הליכוד וכחול לבן צריכות להקים ממשלת אחדות.

ליברמן: ״הגענו לרגע שבו שעון החול עומד לסיים את מסלולו ואיתו הספינים, השקרים והמניפולציות. במהלך מערכת הבחירות, בערב בו התפרסמו התוצאות ולאורך 63 הימים מאז, שבתי וקראתי לנתניהו ולגנץ להקים ממשלת אחדות, שתשקף את רצון הבוחר. נתניהו התעלם באופן מוחלט מכל פניותינו לנהל מו"מ, בכתב ובעל פה.
עם גנץ נפגשנו, אך נדמה היה שאצלו בבית הדברים לא הדוקים וסגורים.

דבר אחד ברור: העם אמר את דברו בקלפי – הרוב המכריע רוצה אחדות בין הליכוד לכחול לבן.

נראה שכולם מבינים את זה, אבל מה שמפריד בין הקמת ממשלת אחדות להליכה לבחירות 3 הם אגו ואינטרסים אישיים, שפוגעים בעתידה של מדינת ישראל.

דווקא בעת הזו, בה אנו מתמודדים עם אתגרים ביטחוניים בדרום ובצפון, כשהכלכלה משותקת ומערכת הבריאות קורסת תחת העומס, אני שב וקורא שוב לנתניהו ולגנץ: גלו אחריות ומנהיגות לפני שיהיה מאוחר מדי.

כל בר דעת מבין שבין הליכוד לכחול לבן אין פערים אידיאולוגיים אלא חשבונות אישיים. אתם לא זקוקים לא למתווכים ולא למפלגות נוספות על מנת לגבש קווי יסוד ולהקים ממשלת אחדות, עוד היום.

כפי שכבר אמרתי, לאחר גיבוש קווי היסוד ועל בסיסם, תוכלנה מפלגות נוספות להצטרף לקואליציה. בכל מקרה, "ישראל ביתנו" תתמוך בממשלת אחדות, אפילו מבחוץ, רק שתקום. אני מקווה שהשכל הישר יגבר על האגו״.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]