צוות עבודה מיוחד יוקם במשרד רה"מ על מנת לגבש תוכניות לקידום אשקלון והעוטף - 0404
צוות עבודה מיוחד יוקם במשרד רה

צוות עבודה מיוחד יוקם במשרד רה"מ על מנת לגבש תוכניות לקידום אשקלון והעוטף

מ"מ מנכ"ל משרד רה"מ רונן פרץ קיים היום סדרת פגישות עבודה עם ראשי ערים וראשי מועצות בעוטף עזה ובעיר אשקלון, במהלכן שמע על הצרכים השונים של כל מועצה ועירייה ועדכן אותם בסטטוס הנושאים שבטיפול. בנוסף, הוחלט במסגרת הפגישות כי יוקם צוות עבודה מיוחד במשרד רה"מ על מנת לגבש תכניות שונות לקידום האזור.

מ"מ מנכ"ל משרד רה"מ רונן פרץ: "הגעתי לפה היום, בהנחייתו של רה"מ נתניהו, כדי להיפגש עם ראשי הערים וראשי הרשויות, לשמוע את הצרכים ולקדם את הנושאים השונים. אנחנו עובדים במשותף כדי להמשיך ולקדם את הצמיחה של יישובי עוטף עזה והעיר אשקלון, ופועלים לייצר מנועי צמיחה נוספים. האזור צריך להמשיך בתנופה שלו – לא בגלל המצב הביטחוני, אלא למרות המצב הביטחוני. אנחנו כאן כדי לסייע ולעזור לזה לקרות".

במהלך הפגישה עם ר' עיריית אשקלון, עדכן מ"מ מנכ"ל משרד רה"מ את ראש העיר כי בהנחיית רה"מ אושרה הפעלתו של מרכז חוסן בעירו. זהו מרכז החוסן הראשון שייפתח מחוץ ליישובי העוטף.

הפגישות התקיימו עם ר' עיריית אשקלון תומר גלאם, ר' המועצה האזורית חוף אשקלון איתמר רביבו, ר' עיריית שדרות אלון דוידי, ר' המועצה האזורית שער הנגב אופיר ליבשטיין ור' המועצה האזורית שדות נגב תמיר עידאן.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]