עושים מעצמנו צחוק | ככה לא מנהלים מבצע לחיסול טרור הרקטות - 0404
עושים מעצמנו צחוק | ככה לא מנהלים מבצע לחיסול טרור הרקטות

עושים מעצמנו צחוק | ככה לא מנהלים מבצע לחיסול טרור הרקטות

המחבל הבכיר של הג׳יהאד האסלאמי חוסל כדי למנוע מהג׳יהאד האסלאמי לשגר רקטות לעבר ישראל, אך בפועל הרקטות ממשיכות להתעופף מעל ראשינו.

בצהריים, ציינו ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הביטחון נפתלי בנט כי המבצע הסתיים בהצלחה, אלא שמחבלי הג׳יהאד ממשיכים לשגר רקטות ככל שמתחשק להם.

רק לפני כמה שעות פיקוד העורף החזיר אותנו לשגרה מלאה ואף פתח את המעברים לעזה, אבל בעזה ממשיכים לצחוק על כולנו ולשגר טילים כראות עיניהם.

מבצע צבאי של צבא גדול וחזק צריך להסתיים בהכרעה ולכל הפחות עם אוייב שיורד על הברכיים, אך בפועל, אחרי שציינו כאן בארץ שהמבצע הסתיים בהצלחה, מחבלים שיגרו רקטות בשתי הזדמנויות שונות ובלי כל חשש מתגובה ישראלית ומתוצאות שעלולות להיות מתגובה שכזאת.

בפועל, הצלחנו במבצע הראשון וכשלנו בשני. הסיכול הממוקד היה מצוין ומוצלח, אך ניהול המערכה מול המחבלים שממשיכים לירות טילים, כשל.

אי אפשר לסמן הצלחה ולהמשיך לקבל טילים על הראש. אתה לא יכול להבקיע שער במשחק כדורגל, להכריז שניצחת ואז לספוג בתוספת הזמן.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]