גנץ: ״נשמע את ליברמן - נכונים לשקול פשרות מסוימות כל עוד יהיו אפשריות מבחינת תפיסת עולמנו״ - 0404
גנץ: ״נשמע את ליברמן – נכונים לשקול פשרות מסוימות כל עוד יהיו אפשריות מבחינת תפיסת עולמנו״

גנץ: ״נשמע את ליברמן – נכונים לשקול פשרות מסוימות כל עוד יהיו אפשריות מבחינת תפיסת עולמנו״

יו״ר כחול-לבן, בני גנץ, טוען כי יהיה מוכן לשקול פשרות מסוימות במהלך פגישתו עם ליברמן וזאת כדי למנוע בחירות שלישיות.

גנץ בפתח ישיבת סיעת כחול לבן: ״אנחנו בכחול לבן נעשה הכל כדי שלא יהיו בחירות בפעם השלישית בתוך שנה.
נעשה הכל כדי להקים ממשלת אחדות רחבה וליברלית.

ח"כ אביגדור ליברמן פנה אלי וביקש להיפגש בכדי לדון במתווה שהוא מציע להקמת ממשלת אחדות. אני מברך אותו קודם כל על עצם היוזמה שמטרתה למנוע בחירות בפעם השלישית בתוך שנה. בחירות מיותרות, יקרות ומנוגדות לרצון העם. הדבר היחידי שיהיה בהם שננצח את ספרד בכמות הבחירות שיש אצלנו. לא משהו להתגאות בו. קבענו להיפגש מחר ולדון על הצעתו, מתוך מטרה להתקדם לעבר ממשלת אחדות, כפי שהציבור רוצה.

אנחנו נשמע את ליברמן, נהיה נכונים לשקול פשרות מסוימות כל עוד הן יהיו אפשריות מבחינת תפיסת עולמנו וישרתו את מדינת ישראל. אנו מעוניינים לפעול למען ממשלת רחבה שתבטא את רצון הרוב. ממשלה שגם תכבד ותשרת את המיעוטים. את כולם. אני הייתי הראשון להעלות את הצורך הזה״.

גנץ, שמדבר על אחדות ופועל אחרת, שוב מבקש מנתניהו להפרד מגוש הימין ולנהל מו״מ רק עם הליכוד: ״אני קורא מכאן גם לבנימין נתניהו, כבר כמעט חודש שאתה מסרב לדון בסוגיות המהות שמטרידות את אזרחי ישראל. שלח את הצוותים שלך ובוא נקיים סוף סוף משא ומתן ישיר, אמיתי וכנה בין הליכוד לכחול לבן. זהו צו השעה. בוא נדבר תכל'ס, על מה שמעניין את אזרחי ישראל- ולא רק על מה שמעניין אותך. זו השעה, זו הציפייה של אזרחי ישראל משנינו, מכולנו והם לא יסלחו לנו אם לא נעשה זאת״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]