מתווה תקציבי רב-שנתי נחתם בין צה"ל למשטרה: "ביטוי נוסף לשיתוף הפעולה בין שני הארגונים" - 0404
מתווה תקציבי רב-שנתי נחתם בין צה דובר צה"ל

מתווה תקציבי רב-שנתי נחתם בין צה"ל למשטרה: "ביטוי נוסף לשיתוף הפעולה בין שני הארגונים"

אמנת המתווה התקציבי הרב-שנתי נחתמה היום (ראשון), בין משרד הביטחון והמשרד לביטחון פנים. ההסכם נחתם על ידי מנכ"ל משרד הביטחון, אודי אדם, מנכ"ל המשרד לביטחון פנים, משה אדרי ובמעמד סגן ראש המטה הכללי, אלוף אייל זמיר וסגן המפקח הכללי במשטרה, ניצב אלון אסור, בטקס שנערך במחנה "רבין" (הקריה).

האמנה מסדירה את כלל המשאבים בין צה"ל למשטרת ישראל, הנותנים מענה לפעילות כוחות מג"ב תחת פיקוד צה"ל באזור יהודה ושומרון והערבה.

סגן ראש המטה הכללי, אלוף אייל זמיר: "כשהאזרח מסתכל עלינו מהצד הוא בהחלט רואה את שני הגופים האלו כגופים המרכזיים המשפיעים על חייו, על ביטחונו האישי ועל איכות חייו. אנחנו מחויבים לשתף פעולה בראש ובראשונה מתוך ראייה ממלכתית. אני חושב שיש שיתוף פעולה מצוין, ואני יודע שהוא מתחיל מלמטה – מרמת החיילים והמפקדים הזוטרים. בלי שיתוף פעולה זה אין אפשרות לבצע את המשימות.

הוא צריך להיות לאורך כל שרשרת הפיקוד, וזאת על מנת שנוכל למלא את יעודנו בצורה הטובה ביותר. אני רואה חשיבות רבה להסכם ולשיח, ההסכם מחזק את שיתוף הפעולה בין המשטרה לצה"ל ובין גופי צה"ל לגופי מג"ב בעיקר במשימותיהם, את ההסכם לקח חודשים ארוכים לגבש ואני שמח שאנחנו יכולים לחתום עליו".

סגן המפקח הכללי, ניצב אלון אסור: "ההסכם שנחתם הוא ביטוי נוסף לשיתוף פעולה בין שני הארגונים. משטרת ישראל וצה"ל הם ארגונים בעלי אינטרסים משותפים רבים והם משרתים את אותה מטרה – ביטחון מדינת ישראל ואזרחיה. נמשיך לשתף פעולה באופן מלא גם בהמשך".

דובר צה"ל

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]