באישור אביו: ילד בן 11 נתפס נוהג על טרקטורון כשהוא מרכיב ילד נוסף | תיעוד - 0404
צילום: דוברות המשטרה

באישור אביו: ילד בן 11 נתפס נוהג על טרקטורון כשהוא מרכיב ילד נוסף | תיעוד

במהלך פעילות אכיפה ביום שבת, הבחינו שוטרי אגף התנועה בסמוך ליישוב מבקיעים ברוכב טרקטורון ועליו שלושה נוסעים, מאחוריו השתרך טרקטורון נוסף ועליו נוהג ילד שהרכיב ילד נוסף.

בבדיקה נדהמו השוטרים לגלות כי רוכב הטרקטורון בסה"כ בן 11 והנרכב בן 10 בלבד. השוטרים הסבירו לאב כי זוהי רשלנות וסיכון של חיי הילדים לאפשר להם לעלות על כלי כזה מסוכן, ללא רישיון וללא קשת בטיחות.

אביו של הילד שהיה בטרקטורון המוביל קיבל הזמנה לדין בגין: היתר לבלתי מורשה לרכב על הטרקטורון, ללא לוחית רישוי, נהיגה בקלות ראש (ללא קשת בטיחות) והסעת שלושה נוסעים על טקטורון המאפשר שניים בלבד (בטרקטורון של האבא).

השוטרים השביתו את הטרקטורון למשך 30 ימים, ונושא נהיגת הקטין הועבר לטיפול יחידת הנוער במשטרה.

באירוע נוסף באותו אזור, נצפה טרקטורון תוך כדי נסיעה עם תשעה נוסעים במקום שניים בלבד. כפי שניתן לראות בסרטון, במושב הקדמי ישבו ארבעה מבוגרים כולל הנהג, ובארגז הפתוח ישבו לא פחות מחמישה ילדים. גם באירוע הזה נרשמה הזמנה לדין בגין נהיגה בקלות ראש לנהג, תושב אזור המרכז בן 37.

מהמשטרה נמסר: "אנו רואים בחומרה רבה את האירועים בהם אחריות המבוגרים וההורים באה לידי ביטוי באופן רשלני המסכן את הילדים ציינו במשטרה והוסיפו, התהפכות או נפילה מהכלי עלולה להיות קטלנית, אגף התנועה ימשיך לאכוף בכל מקום ובנחישות במטרה להציל חיים!".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]