נתניהו: "הסיקור בוואלה היה ונשאר עוין - נעשה גרוע במיוחד דווקא בזמן קריטי של ערב הבחירות" - 0404
נתניהו:

נתניהו: "הסיקור בוואלה היה ונשאר עוין – נעשה גרוע במיוחד דווקא בזמן קריטי של ערב הבחירות"

מטעמו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, נמסר הערב (מוצאי השבת), בתגובה לפרסום בחדשות 12 ביום שישי: 

"בניגוד לדברים שמשתמעים מקטעי התמליל, הסיקור בוואלה על ראש הממשלה נתניהו היה ונשאר עוין, ונעשה גרוע במיוחד דווקא בזמן הקריטי של ערב הבחירות. מדהים שהמשטרה כלל לא טרחה לחקור את הרופא שאלוביץ' מדבר עליו, אבל בתצהיר שהוא נתן, אמר הרופא שמעולם לא דיבר עם אלוביץ'.

אפילו עד המדינה ניר חפץ, שנחשף שלחצו עליו באמצעי הבלתי נתפש של סחיטה ואיומים, אמר בעדותו אחרי שהפך עד מדינה: ״אלוביץ' לא הזיז לנתניהו את קצה הציפורן. ואכן, כל ההחלטות של משרד התקשורת ביחס לבזק התקבלו בהתאם לשיקולים המקצועיים והמלצות הרגולטורים.

מהתמלילים שלכם ברור שמדובר בשיח פנימי בין אלוביץ' לישועה שאינו קשור בשום דרך לראש הממשלה. הסיפור שאלוביץ' המציא על הרופא הוא עוד הוכחה שכל השיחות שלו עם אילן ישועה, שעליהן מבוסס התיק נגד ראש הממשלה נתניהו, הן חסרות ערך. כך מנסה איש הימין אלוביץ' להצדיק בפני איש השמאל ישועה, את קו הסיקור השמאלני שהוביל ישועה בוואלה".

הרופא של משפחת נתניהו, דר׳ צבי ברקוביץ׳, מסר: "מעולם לא דיברתי עם אלוביץ'. מעולם לא אמרתי את הדברים שהוא מייחס לי, ומעולם ראש הממשלה נתניהו לא דיבר איתי על ענייני בזק או אלוביץ'".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]