תיעוד מזעזע: מיסיונר מטביל בים ובניגוד לחוק קטינים יהודים לנצרות. קטינה: ״ישו מת עבורי״ | צפו - 0404
צילום: באדיבות יד לאחים

תיעוד מזעזע: מיסיונר מטביל בים ובניגוד לחוק קטינים יהודים לנצרות. קטינה: ״ישו מת עבורי״ | צפו

המיסיון ממשיך לפעול ברחבי הארץ ומנסה להשפיע על יהודים להמיר דתם לנצרות. ברחבי הארץ מקבלים אזרחים חומרי מיסיון לתיבות הדואר, בחלוקה ברחובות העיר, בצמתים ועוד ועוד. בשנה שעברה תועד מיסיונר מחופש לאדם חרדי ומחלק חומרים על ישו והנצרות.

ארגון ״יד לאחים״ פועל מסביב לשעון כדי למגר את התופעה ומגיש לא מעט תלונות בנושא במשטרת ישראל. בתיעוד מטריד שהתקבל באמצעות ״יד לאחים״ נראית עבירה על החוק, כאשר מיסיונר מתעסק עם קטינים (החוק אוסר פעילות מיסיון מול קטינים), משפיע עליהם לומר דברים הזויים על ישוע ואז נכנס איתם לים ומטביל אותם.

הרב יואב רובינסון מארגון ״יד לאחים״ מסר כי תלונה הוגשה במשטרה בעניין זה, אך המשטרה סגרה את התיק מ״חוסר עניין לציבור״ וכך, למעשה, הכשירה את המשך פעילות המיסיון בקרב קטינים.

בתיעוד אומר המסיונר לקטינים בעת ששהו יחדיו בחוף אשקלון: ״לפני שאני אטביל כל אחד ואחת, אני רוצה שתתנו הודאה קצרה. תודו בפני אלוהים שישמע אתכם, שהשטן ישמע אתכם שתודו שאתם באמת מאמינים במשיח ישוע. ממש בקצרה שהוא מת עבור החטאים שלכם והוא קם לתחייה. זה פשוט, לפני התפילה תגידו את ההודעה הזאת כדי שאלוהים ישמע אתכם וגם השטן ישמע אתכם ואחרי זה כל אחד יעשה את ההודעה הזאת במשפט אחד ואני ארד לים ונעשה את הטבילה.

פונה לנער כבן 14 והנער חוזר אחר הוראתו ואומר: ״אני מאמין שישוע משיח מת על הצלב. הוא שפך את הדם שלו בשבילי. הוא ניצח את המוות. הוא קם לתחייה״. אחרי דבריי הנער – הנוכחים ענו ״אמן״.

נערה אחרת: ״אני מאמינה שישוע משיח מת עבור חטאיי ואני מאמינה בזה שהוא קם לתחייה ושהוא יושיע אותי״.

אחר הנערות מתוודה בסרטון רגע לפני ההטבלה בים: ״משהו פשוט משך אותי לזה, משהו…״.

עו״ד אייל פלטק יגיש למשטרה בקשה בשם חדשות 0404 לפתיחת התיק מחדש, שכן יש בו עניין רב לציבור.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]