מדוע חשוב להפגין מחר דווקא בפתח תקווה | כל הפרטים על מחאת הענק של הימין - 0404
מדוע חשוב להפגין מחר דווקא בפתח תקווה | כל הפרטים על מחאת הענק של הימין 0404

מדוע חשוב להפגין מחר דווקא בפתח תקווה | כל הפרטים על מחאת הענק של הימין

שתי הפגנות חשובות יתקיימו במוצאי השבת הקרובה – אחת בתל אביב והשנייה בפתח תקווה. אלפים צפויים להגיע למחאה על ניסיון ההפיכה ובקריאה לשמור על ארצנו היקרה.

אני בחרתי בפתח תקווה מאחר ושם המקום החשוב ביותר להיות, במיוחד בימים אלה.

הימין, הרוב בעם ישראל, חלם והיה רדום במשך תקופה ארוכה. בערב ראש השנה פניתי בהודעת וואטסאפ לפעיל ליכוד יקר, אורי הרוש, והצעתי לו להרים הפגנת ימין בפתח תקווה, כדי לתת קונטרה לקומץ השמאל. הרוש, הגיב מייד שהרעיון מצוין ויחד, קבוצה של ארבעה אנשים החלה לתקתק את המחאה הראשונה בכיכר גורן בפתח תקווה. כך זה החל.

לי היה ברור שמחאת ימין בתקופת השימוע ועד לאחר החלטת היועמ״ש חייבת להיות בפתח תקווה – שם, בכיכר גורן הימין צריך לצעוק. לצעוק על הארץ שנגזלת מאיתנו, לזעוק על שלטון הפקידים וההפיכה שעלולה לבוא עמו. לצעוק על השקרים, ההדלפות המגמתיות מהחקירות, עד איום קשה כדי להפוך נחקרים לעדי מדינה ועל הדרך שבה השמאל, שלא מצליח מזה שנים רבות לשנות את דעת הרוב בעם ישראל, מנסה לגנוב שלטון תוך רמייה ושקר.

פתח תקווה הפכה לסמל המאבק. יש חשיבות עצומה לראות בכיכר גורן את קהל האלפים מול קומץ שמאלנים.

לכן, מחר (מוצאי שבת) אגיע לכיכר גורן בפתח תקווה ואשדר משם בשידור חי בערוץ 20 בטלוויזיה יחד עם צוות גדול מטעם הערוץ, שהחליט לתת במה לרוב העם בישראל.

יחד עימי יגיעו אלפים וגם נואמים שונים ובהם משה פייגלין, יורם שפטל, מאי גולן, יערה זרד, שמעון ריקלין, דימה תאיה, הלל ביטון רוזן, אביחי חג׳בי, נעם סלע, סאמר ברהם ועוד. גם אתם, האזרחים, תעלו על הבמה. גם אתם, תקבלו הזדמנות בשידור חי להשמיע את קולכם, להתראיין ולספר על הרגשתכם.

אני קורא לכם להגיע בהמוניכם לכיכר גורן בפתח תקווה ולקחת חלק באהבת הארץ. זו הזדמנות לתת מעט מעצמנו.

אל תשארו בבית. בין אם תבחרו בפתח תקווה או בתל אביב. חשוב שתגיעו.

בהצלחה לעם ישראל!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]