ח"כ ניר ברקת במסר לג'רמי קורבין: "אתה מביא בושה על עצמך ומביך את מפלגתך" | צפו - 0404

ח"כ ניר ברקת במסר לג'רמי קורבין: "אתה מביא בושה על עצמך ומביך את מפלגתך" | צפו

האנטישמיות בבריטניה נמצאת במגמת עלייה מדאיגה, האופוזיציה מובלת על ידי דעות אנטישמיות ויהודים רבים חיים בחשש עד כדי כך שפורסם כי כמעט מחצית מחברי הקהילה היהודית טוענים כי יעזבו את בריטניה אם קורבין יעלה לשלטון.

הבוקר העיתון הרשמי של הקהילה היהודית בבריטניה- ה"Jewish Chronicle" בחר להקדיש את עמוד השער למאמר מיוחד הקורא לתושבים הלא-יהודים במדינה לקראת הבחירות הקרובות שלא להצביע למפלגת הלייבור של ג'רמי קורבין בשל דעותיו האנטישמיות וחששם.

ח"כ ניר ברקת פונה במסר מיוחד לקורבין: "כשאתה תוקף אחד מאיתנו, אתה תוקף את כולנו. אתה צריך להבין שבשנת 2019 לא נסבול אנטישמיות. בעזרת התקפותיך על הלגיטימיות של ישראל ועל ידי קידום שנאת המדינה היהודית אתה מביא בושה על עצמך ומביך את מפלגתך".

בנוסף פונה ח"כ ברקת לחברי הקהילה היהודית בבריטניה: "אנחנו תמיד כאן בשבילכם ואם תבחרו לעלות לישראל נקבל אתכם בידיים פתוחות. אף אויב לא יצליח להביס אותנו כי אנחנו לעולם לא נכנע".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]