לראשונה מזה 17 שנה: הוועדה המקומית באילת אישרה הקמת מלון חדש בעיר - 0404
לראשונה מזה 17 שנה: הוועדה המקומית באילת אישרה הקמת מלון חדש בעיר Studio 251

לראשונה מזה 17 שנה: הוועדה המקומית באילת אישרה הקמת מלון חדש בעיר

הוועדה המקומית באילת אישרה מתן היתר להקמת קומפלקס מלונות בעיר התיירות אילת, לאחר 17 שנה שלא נבנה מלון חדש בעיר. קבוצת כראל אחזקות, תקים באילת את קומפלקס המגורים והמלונות "בראון 42" ותחל את העבודות כבר בחודש ינואר הקרוב.

קומפלקס "בראון 42" כולל 223 דירות, דירות גן ופנטהאוזים בבעלות פרטית וכן מלון חמישה כוכבים הכולל 155 חדרים. הקומפלקס תוכנן על ידי אדריכל, יהודה פייגין. רשת מלונות בראון תנהל את המלון בקומפלקס לאחר שחתמה על הסכם ניהול עם כראל אחזקות. מדובר בהסכם ל-25 שנה בהיקף כספי של כ-180 מיליון שקל. "בראון 42" ממוקם על כביש הערבה ובצמוד לשדה התעופה הישן שנסגר.

מאיר יצחק הלוי, ראש עיריית אילת: "אנו מברכים את היזם אבי כראל, שראה באילת יעד אטרקטיבי להשקעה. כיזם אילתי התאים אבי את הפרויקט לצרכים ולמאפיינים בעיר, גם כעיר תיירות בינלאומית וגם כעיר בעלת פוטנציאל פיתוח אדיר עם שדה תעופה בינלאומי חדש בצפון העיר. הפרויקט מצטרף לפרויקטים נוספים בעיר ביניהם, פיתוח שטח השדה הישן, בניית קריית ספורט בינלאומית ובהמשך מרכז ירידים וכנסים, מתחם גולף, הסכם גג שכולל בניית שכונות מגורים חדשות, בתי מלון ועוד".

אבי כראל, מייסד קבוצת כראל אחזקות: "אני שמח על קבלת ההיתר ומאמין כי כבר במהלך חודש ינואר נתחיל בעבודות החפירה והדיפון להקמת קומפלקס המלונאות והמגורים "בראון 42". מדובר במלון חדש שייבנה בעיר אחרי 17 שנה ומתחם מגורים כולל 223 יחידות דיור. "בראון 42" הוא הסנונית הראשונה בהיקף הפרויקטים שצפויים לצאת לדרך בעיר אילת ואני מעריך שיזמים נוספים יזהו את הפוטנציאל בעיר וישקיעו בשער הדרומי של מדינת ישראל".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]