ח״כ קרעי: ״קורא לשרי הממשלה לפעול מיידית להקמת ועדת חקירה ממשלתית בנושא התנהלות המשטרה והפרקליטות״ - 0404
ח״כ קרעי: ״קורא לשרי הממשלה לפעול מיידית להקמת ועדת חקירה ממשלתית בנושא התנהלות המשטרה והפרקליטות״

ח״כ קרעי: ״קורא לשרי הממשלה לפעול מיידית להקמת ועדת חקירה ממשלתית בנושא התנהלות המשטרה והפרקליטות״

*חה"כ ד"ר שלמה קרעי מהליכוד קורא לשרי הממשלה לפעול באופן מיידי להקמת ועדת חקירה ממשלתית על התנהלות הפרקליטות והמשטרה. מדובר בוועדת חקירה שיכולה לקום ע״י הצבעת רוב חברי הממשלה ואינה מצריכה את אישור נשיאות בית המשפט העליון, כמו המקרה של וועדת חקירה ממלכתית.

ח״כ ד״ר שלמה קרעי: ״קורא לשרי הממשלה לפעול באופן מיידי להקמת ועדת חקירה ממשלתית בנושא התנהלות המשטרה והפרקליטות.

בתמלילים שפורסמו אתמול בחדשות 12 על ידי עמית סגל, מתגלה האמת במלוא מערומיה. רדיפה עיקשת וחסרת מעצורים, מוסריים או מקצועיים, במטרה להפיל ראש ממשלה מכהן.

מושא ההסתה של אותה מערכת חוק ומשפט הפך בין לילה למסית. כתבי חצר ומעצבי דעת קהל השקיעו ימים כלילות במאבק חסר פשרות, להכניס אותנו למגננה כדי לחסום לנו את יכולת ההתקפה וכמעט שהצליחו. עד שלאחרונה, עם שכרון הכוח של תוצאות הבחירות כנראה, התחילה שרשרת של טעויות אשר יחד עם מה שפורסם השבוע, עולים לכדי מסכת שלימה של חשדות לשוחד, מירמה והפרת אמונים כלפי עדי המדינה וכלפי הציבור כולו.

אנו ניצבים בפני צומת הכרעה שבה ייקבע האם מדינת ישראל נשלטת על ידי פקידים שמתנהלים במחשכים או על ידי דמוקרטיה אמיתית שבה יש ביקורת גם כלפי גורמי אכיפת חוק, בכירים ככל שיהיו. הממשלה הזו, גם כעת, לא יכולה לעצום את עיניה ולאפשר להתנהלות הזו להימשך ללא בדיקה אמיתית ומהירה שתוביל גם למסקנות אישיות במידת הצורך.

אין מנוס מלהקים ועדת חקירה ממשלתית באופן מיידי לבחינת התנהלות המשטרה ופרקליטות המדינה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]