בנימין מכוונת גבוה: כ-400 בעלי עסקים השתתפו בפתיחת קהילת העסקים של בנימין - 0404
בנימין מכוונת גבוה: כ-400 בעלי עסקים השתתפו בפתיחת קהילת העסקים של בנימין דוברות בנימין

בנימין מכוונת גבוה: כ-400 בעלי עסקים השתתפו בפתיחת קהילת העסקים של בנימין

בכנס מרשים שנערך הבוקר (שני) באזור התעשייה הגדול של בנימין, המועצה האזורית מטה בנימין ומעוף – משרד הכלכלה והתעשייה השיקו את קהילת העסקים הגדולה של בנימין – Binyaminbiz במעמד שר הכלכלה והתעשייה ח"כ אלי כהן, ראש מועצת בנימין ישראל גנץ ונציגי מעוף.

באירוע נהנו מאות בעלי עסקים ממגוון הרצאות בתחומי חווית הלקוח, פיתוח קשרים, מיקוד העברת מסרים ופיתוח ברשתות החברתיות. שר הכלכלה פתח את דבריו בפרגון למטה בנימין והעומד בראשה על הפיתוח והחשיבה הרבה למען בעלי העסקים: "כיף לראות את הפעילות שמועצת בנימין בראשות ישראל גנץ וצוותו מובילה למען העסקים של בנימין. ברגע שיש עסקים בצמיחה, האזור נהנה בחוזקה כלכלית שמשפיעה רבות על כלל התחומים ומועצת בנימין מבינה זאת ומובילה מהפכות רבים. אני מודה לחברי ראש המועצה, למנהלי תחום העסקים במועצה ולצוות מעוף של משרד הכלכלה על פתיחת הקהילה החשובה".

בסיום דבריו, זכה שר הכלכלה להוקרה מיוחדת מראש מועצת בנימין שנשא דברים בפני מאות המשתתפים: "בשנה האחרונה המועצה הובילה תהליכים רבים לטובת מרחב שיעניק לבעלי העסקים ייעוץ ותמיכה מקצועית אשר תעניק להם את הבסיס להצלחה. ברוך ה' כעת אנו קוצרים את הפירות עם הקמת הקהילה אבל חשוב שנזכור שיש עוד לאן לשאוף ולהתקדם".

גנץ סיים את דבריו עם תשבוחות רבות לעומדים מאחורי הכנס החשוב: "אני מודה לחברי שר הכלכלה אלי כהן על התמיכה המתמדת למען מטה בנימין, לחברי צוות מעוף על השותפות החשובה, לצוות המועצה שעמל רבות על פתיחת הקהילה ובמיוחד תודה גדולה לבעלי העסקים שמאמינים בדרך שאנו מובילים ושותפים איתנו בעשייה".

אלי היומן, מנהל סניף מעוף אריאל אמר באירוע: "אני שמח לראות את הנוכחות הגבוהה של קהילת העסקים החזקה של בנימין, הרבה בזכות שיתוף פעולה מוצלח של מעוף ומוא"ז בנימין, וישראל גנץ שמבין כי המשמעות של כלכלה מקומית חזקה זו חברה חזקה ומועצה איתנה. עסקים רבים בבנימין כבר נהנים מיעוץ מסובסד ומגוון הקורסים שמעוף מציעים. יש לכם מקום אצלנו. להתייעץ וללמוד, להתפתח ולקבל סיוע להגדלת העסק".

קהילת "בנימין ביז" מכוונת לבעלי העסקים ביהודה ובשומרון בכלל ובבנימין בפרט, ותעניק לחברים בה כלים רבים ליצירת שיתופי פעולה עסקיים, כנסים והשתלמויות עם המרצים הטובים בישראל והענקת תמיכה לליווי וייעוץ עסקי. מטרת מועצת בנימין הינה לגרום לבעלי העסקים להבין את הערך שיש לקהילה להציע וכן להביא לידי ביטוי את ההשקעה הרבה של המועצה בעסקים המשקיעים בתחומה ומחוצה לה.

האירוע התקיים בבנימין טק, מתחם עבודה משותף לבעלי עסקים וחברות. המתחם החדש מאפשר לשוכרים להנות מעבודה בסביבה מעוצבת ויצירתית המאפשרת להם לייצר חיבורים ושיתופי פעולה עסקיים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]