נתניהו: "הופתעתי מהאשמות נגד יועציי ומתפיסת הפלאפונים. רבים מרגישים שמשהו לא בסדר" - 0404
נתניהו:

נתניהו: "הופתעתי מהאשמות נגד יועציי ומתפיסת הפלאפונים. רבים מרגישים שמשהו לא בסדר"

ראש הממשלה בנימין נתניהו ענה הערב (ראשון), במוזיאון ידידי ישראל בירושלים, לשאלות בנושא חקירת יועציו יונתן אוריך ועופר גולן ובנושא נאומו של שר המשפטים אוחנה על מערכת המשפט. 

נתניהו: "אין לי שום ביקורת על בתי המשפט אלא הערכה עמוקה לבתי המשפט. שר המשפטים אוחנה ציטט בשבוע שעבר את טומי לפיד, דניאל פרידמן, רות גביזון, ראובן ריבלין, הילה גרסטל והיועמ״ש מנדלבליט עצמו. כולם דיברו על תופעות של שיקולים זרים, תפירת תיקים, נהלים פסולים, הדלפות מגמתיות ולא חוקיות, והביעו ביקורת על כך. בדמוקרטיה אין מערכת שחסינה מביקורת. אנחנו מדינה חופשית. ביקורת על כולם. צריך לתקן את הליקויים הללו, זה לא להיות נגד שלטון החוק אלא בעדו. לא הופתעתי מכך שרוב גדול של אזרחי ישראל מסכימים לביקורת הזאת".

על חקירת יועציו אמר: "אני ממש הופתעתי מעצם ההאשמה הזו ומכל הפרטים שקשורים למה ששמעתי אחר כך – תפיסת הטלפונים. רבים מרגישים שמשהו כאן לא בסדר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]