נתניהו: ״אותה משטרה שפתחה בחקירת סרק נגד יועצי רה״מ, לא פותחת בחקירה על מאות ההדלפות הפליליות״ - 0404
נתניהו: ״אותה משטרה שפתחה בחקירת סרק נגד יועצי רה״מ, לא פותחת בחקירה על מאות ההדלפות הפליליות״ 0404

נתניהו: ״אותה משטרה שפתחה בחקירת סרק נגד יועצי רה״מ, לא פותחת בחקירה על מאות ההדלפות הפליליות״

אמש פורסמו תמלילים בחדשות 12 מתוך חקירות ראש הממשלה ובסביבת ראש הממשלה מבהירים כי מדובר במחזור חומרים ובטענות שקריות.

מטעמו של ראש הממשלה נמסר: ״מעניין שהמשטרה פותחת בחקירת סרק נגד יועצי ראש הממשלה על הטרדת עד כביכול בגלל אירוע בודד וזניח של רכב שהשמיע הקלטה בצהרי היום, למשך כמה דקות ברחוב שומם, כשעד המדינה כלל לא היה בבית.

אבל אותה משטרה לא פותחת אפילו חקירה אחת על מאות ההדלפות הפליליות והמגמתיות לאורך שנים נגד ראש הממשלה ומשפחתו מצד המשטרה והפרקליטות, שדינן המצטבר הוא מאות שנות מאסר.

כך נראית אכיפה בררנית וכך נראים תיקי סרק וחקירות סרק שממוחזרים עכשיו בניסיון להפעיל לחץ על היועץ המשפטי לקראת החלטתו בשימוע.

הטענה שאלוביץ או חפץ העבירו מסר לראש הממשלה לפטר את ברגר היא שקר. אלוביץ וחפץ מעולם לא דיברו עם ראש הממשלה בנושא.

הדברים המיוחסים לגב׳ שרה נתניהו ויאיר נתניהו גם הם שקרים גסים ומרושעים. העובדה שהיועמ״ש סגר נגדם את התיקים מעידה יותר מכל על מה חושבים אפילו בפרקליטות על טיב עדותו של עד המדינה חפץ.

לעד המדינה חפץ לא היה מה לתת למשטרה כדי לחלץ את עצמו, ולכן ״מכר״ להם אוסף שקרים מרושעים על משפחת נתניהו שהתנפצו במהלך חקירות הסרק, ושאותם אתם ממחזרים הערב״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]