התעשייה האווירית מציגה: מטוס ראשי הממשלה - 0404
התעשייה האווירית מציגה: מטוס ראשי הממשלה אלון רון

התעשייה האווירית מציגה: מטוס ראשי הממשלה

התעשייה האווירית עסוקה בהכנות אחרונות לקראת טיסת המבחן הראשונה של מטוס ראשי המשלה לעשורים הבאים.

המטוס, מדגם בואינג 767-300ER, נראה בחטיבת התעופה של התעשייה האווירית לקראת היציאה למסלולי ההמראה, עבור "נסיעת המבחן" הראשונה שלו.

המטוס מבטא את היכולות הטכנולוגיות הייחודיות של מומחי ועובדי חטיבת התעופה של התעשייה האווירית, אשר כחלק מקו העסקים של החטיבה מסבים מטוסי נוסעים ישנים לתצורות שונות ומורכבות כגון מטוסי תדלוק, מודיעין ומטען.

מטוס ראשי הממשלה מכיל מערכות מתוחכמות אשר תוכננו, יוצרו והורכבו בתעשייה האווירית בישראל. המטוס יכול לטוס בטיסה רציפה ללא צורך בנחיתות ביניים עד לסין ויפן במזרח וארה"ב או ברזיל במערב ובתוכו מערכות קשר מתוחכמות ומוצפנות המאפשרות קשר רציף, מאובטח ומוצפן לראשי המדינה עם מדינת ישראל או מדינות אחרות. בנוסף עונה המטוס על כל דרישות הביטחון והבטיחות המורכבות, המוכתבות מאופי משימתו.

בימים הקרובים יבצע המטוס את טיסת המבחן הראשונה שלו כחלק מהליך סיום ההסבה על פי הדרישות המחמירות בעולם התעופה. התעשייה האווירית היא אחת החברות הבודדות בעולם להן יכולת לתכנן, לפתח, להסב ולרשיין מטוסים והיא מבצעת הסבות רבות של מטוסים במסגרת פעילותה של חטיבת התעופה, אשר הוקמה בתחילת השנה כחלק מהאסטרטגיה החדשה של החברה.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]