עו"ד כנרת בראשי: "שמעתי את השקרים של שי ניצן בביהמ"ש - הוא שאל אותי - נו, ולמי יאמינו? לך או לי?" - 0404
עו

עו"ד כנרת בראשי: "שמעתי את השקרים של שי ניצן בביהמ"ש – הוא שאל אותי – נו, ולמי יאמינו? לך או לי?"

עורכת הדין כנרת בראשי תקפה בחשבון הפייסבוק שלה את הפרקליטות והעומד בראשה, שי ניצן. בפוסט שכתבה, ציינה עו"ד בראשי כי היא מואשמת בחנפנות לראש הממשלה בנימין נתניהו, למרות שהיא מצביעת שמאל-מרכז ורוצה בהחלפת השלטון. בפוסט טענה גם כי שי ניצן שיקר בבית המשפט העליון וכי הוא העביר הדלפות רבות לתקשורת. 

עו"ד בראשי כתבה: "מאשימים אותי בחנופה לביבי. בסגידה לקיסר. ובטימטום. על טימטום אני חותמת. בכל זאת אני מחפשת לקנות דירה בת"א. (זה טימטום).

סגידה לקיסר? לי יש רק אלוקים. חנפנות לביבי? אני מצביעה שמאל/מרכז. אבל מכבדת את רצון הבוחר כי אני דמוקרטית. לא יעני דמוקרטית.

אני עבדתי עם הפרקליטות צמוד צמוד במשך 10 שנים, כמעט!

אני שמעתי את השקרים של שי ניצן בבית המשפט העליון. בהפסקה, באחד הדיונים, אמרתי לו אתה מטעה את כב' בית המשפט (אז עוד היה לי כבוד אליהם) הוא הסתכל עליי בעיני מפיוז ואמר, נו ולמי יאמינו לי או לך?

אני הייתי בחדרי חדרים של פרקליטות מחוז ירושלים. שמעתי וראיתי איך פרקליט המחוז דאז מוטרד מהתקשורת. צוחק לקורבנות בפנים. אני. ממש אני.

אני שמעתי פרקליטה בכירה, מבקרת את הפרקליטות והג'יפה שיוצאת שם, נדירה בנוף שהחליטה להניח ת'מפתחות ולפרוש. יש גם אנשים ישרים בפרקליטות.

אני קראתי לשי ניצן שקרן לאור התנהלותו בפרשת קצב. הוא התנה את הראיונות עימו בתקשורת בתנאי שאני לא אהיה. תשאלו את כל החשובים שם. שבאמת לא נענו לבקשתו.

שי ניצן מהלך אימים על פרקליטים. משבש חקירות פרקליטים. דוגמא כזו תוכלו למצוא בפרקליטות מחוז דרום. בכל העניין שקשור לחברו הטוב אלון אלטמן.

שי ניצן מדליף חומרי חקירה לעיתונאים כתנאי לסקופים. הוא לא עושה זאת ישירות, יש לו שליחים. זוכרים – עבדתי גם בתקשורת.

שי ניצן איים על מנכ"ל לשכת עורכי הדין בתקופת אפי נווה שאם אנחה את פתיחת כנס עורכי הדין באילת הוא לא יגיע. אגב הברושור בו אני רשומה כמנחת הכנס עדיין אצלי ?

הוא לא איפשר לפרקליטים להגיע ליום עיון שערכתי בלשכה ביחד עם עו"ד ליאור אפשטיין ופרופ' פרידמן.

שי ניצן זה לא פרקליט מדינה, חברים. הוא ראש של משהו. בטח לא של פרקליטות. ואני לא מתחנפת לביבי. ואני רוצה ממשלה אחרת. שיהיה לכם בהצלחה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]