פעילי הקהילה האתיופית הפגינו נגד ראש מח"ש - ראש לשכת עורכי הדין הורה לעצור את הכנס - 0404
פעילי הקהילה האתיופית הפגינו נגד ראש מח לשכת עורכי הדין

פעילי הקהילה האתיופית הפגינו נגד ראש מח"ש – ראש לשכת עורכי הדין הורה לעצור את הכנס

מספר פעילים מהקהילה האתיופית מחו הערב (שני) במהלך דבריה של ראש המחלקה לחקירות שוטרים, עו"ד קרן בר מנחם, והטיחו בה דברים קשים, זאת ברקע המשך הליכי חקירת נסיבות מותו של סלומון טקה ז"ל שנורה על ידי קצין המשטרה בגן ציבורי בקריית חיים. לאחר דקות ארוכות של צעקות, ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אבי חימי, הורה לעצור את הכנס.

בין הדברים שהוטחו בראש מח"ש: "תתביישי לך", "תשלחי את הרוצח (הקצין שירה ופגע בסלומון טקה) לכלא ותעשי צדק – תפסיקו לחרטט לכולם". 

ראש מח"ש הגיבה לדברים ואמרה כי היא מזמינה את כל מי שיש לו משהו להגיד לה – להציף את הטענות על מנת שתנסה לשנות את אמון הציבור ואמון יוצאי הקהילה בפרט, במחלקה לחקירות שוטרים. 

בעת שהורה לעצור את הכנס, אמר עו"ד חימי: "עם כל הסימפטיה לצער בני הקהילה והמחאה מצידם, לא אתן יד לפגיעה מילולית באנשי ציבור שעושים את מלאכתם בצורה מסורה. הכנס התקיים כדי להציע פתרונות ולשפר את המצב הקיים כלפי הקהילה, אך לצערנו הדבר לא נסתייע".

לשכת עורכי הדין

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]