חצי מרתון הגליל זכה השנה בהכרת איגוד האתלטיקה - 0404
חצי מרתון הגליל זכה השנה בהכרת איגוד האתלטיקה RITVO PHOTOGRAPHY

חצי מרתון הגליל זכה השנה בהכרת איגוד האתלטיקה

מאות רצים יוזנקו השנה במירוץ חצי מרתון הגליל שיתקיים ביום שישי הקרוב, החל מהשעה 6:00 בבוקר. המירוץ הרביעי במספר זכה הפעם בהכרת תו תקן באיגוד האתלטיקה וכחלק מהמירוץ תתקיים אליפות ישראל בריצת עשרה ק"מ למבוגרים ובחמישה ק"מ לנוער. במירוץ השנה ייקחו ראשי ערים, מנכ״לים מעיריות ומשרדים ממשלתיים, שחקני אלופת המדינה בכדורעף ותעשיינים.

נקודת הזינוק של המרתון תהיה על קו המים בחוף אכזיב. במסגרת המירוץ יהיו מקצים ל-12.1 ק"מ, 10 ק"מ, 5 ק"מ ו-2 ק"מ. המירוץ יערך לאורך קו החוף המרהיב של הגליל המערבי, ובסיום כל המקצים בשעה 10:00 יתקיים טקס מנצחים חגיגי בחוף.

חצי המרתון והמקצים התחרותיים הם פרי יוזמה משותפת של אשכול רשויות גליל מערבי המאגד תחתיו 13 רשויות בפריפריה הצפונית של ישראל. יוזמה קהילתית ותיירותית שקוראת לקהלים רבים להגיע ולחוות את הנפלאות של הגליל המערבי, כגון: הקולינריה, הנופים המרהיבים וכמובן חוויה של פעילות ספורטיבית שמתאימה לכל גיל.

המירוץ היינו חלק מהתוכנית הספורטיבית והתרבותית העשירה שיודע הגליל המערבי להציע לאורך כל השנה. דוגמת תחרות האופניים הבינלאומית אפיק ישראל, טריאתלון אכזיב ופסטיבלים רבים. 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]