השר אוחנה: ״מערכת המשפט תנבול אם תאטום אוזניה בפני הביקורת״ - 0404
השר אוחנה: ״מערכת המשפט תנבול אם תאטום אוזניה בפני הביקורת״

השר אוחנה: ״מערכת המשפט תנבול אם תאטום אוזניה בפני הביקורת״

שר המשפטים, אמיר אוחנה, שלח מסר למערכת המשפט בישראל שכדאי ומומלץ לה להקשיב לביקורת ולהפנים אותה, שאם לא תעשה כך ״היא תנבול״.

אוחנה: "הביקורת הנשמעת כלפי מערכת המשפט היא לא הגורם לירידת אמון הציבור בה, היא הביטוי לירידת אמון הציבור בה ושומה עלינו אוהבי מערכת המשפט לערוך חשבון נפש פנימי ולהכיר בכך כי מערכת המשפט ככל מערכת לא תצמח אם תאטום את עיניה ואוזניה בפני הביקורת. היא תנבול.

הביקורת היא נשמת אפה של ההתחדשות, של השינוי, של הפריחה ושל הלבלוב. הרוצה בחיזוק אמון הציבור כלפי מערכת המשפט יפקח עיניו ויטה אוזניו, וכשאני אומר מערכת המשפט, אני מדבר על המערכת בכללותה. בתי המשפט, היועצים המשפטיים וגם לשכת עורכי הדין".

את הדברים אמר השר אוחנה בטקס פתיחת שנת המשפט ההיסטורית של מחוז המרכז החדש בלשכת עורכי הדין בהיכל גולדה בפתח תקווה.

אבי חימי, ראש הלשכה, שזכה לקבלת אות יקיר מחוז המרכז על תרומתו למחוז בארבע שנות הקמתו: "מחוז המרכז בלשכה הוא אות ומופת לסינרגיה חוצת מגזרים – ערבים לצד יהודים, חרדים לצד חילונים, נשים לצד גברים. חבל, אדוני כבוד השר שבפוליטיקה הארצית לא לומדים מאיתנו, מלשכת עורכי הדין. לו דעתי היתה נשמעת היה צריך להקים ממשלה רחבה עם חרדים וערבים למען עם ישראל בעת הזו".

דוברות לשכת עורכי הדין

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]