על נזק לרכב ערבי המשטרה ישר מדווחת, אך אלפי פיגועים בשנה מצד ערבים מוסתרים מהציבור | צפו בהוכחה - 0404

על נזק לרכב ערבי המשטרה ישר מדווחת, אך אלפי פיגועים בשנה מצד ערבים מוסתרים מהציבור | צפו בהוכחה

פעם אחר פעם צוחקת משטרת ישראל לציבור הישראלי בפרצוף. פעם אחר פעם היא מעלימה מידע מאזרחי ישראל ופוגעת בשמו של העם היהודי. פעם אחר פעם? אלפי פעמים בשנה משטרת ישראל מעלימה במכוון מידע ולא מספרת לנו את האמת.

מידי יום מבוצעים עשרות פיגועי אבנים ובקבוקי תבערה ברחבי ארצנו. זה לא כולל ירי זיקוקין, נזקים לכלי רכב, הסרת דגלי ישראל, תליית דגלי ארגוני טרור, ריסוס כתובות טרור, כתובות נגד העם היהודי, ציור צלבי קרס ועוד ועוד. כל זה מבוצע יום יום ולאורך כל השנה בידי ערבים. המשטרה מכירה את כל האירועים אך בוחרת שלא לדווח על אף אחד מהם. היא פשוט מסתירה את הכל.

לעומת זאת, 4-5 מקרים בשנה המיוחסים ליהודים, היא בוחרת מייד לדווח עליהם לתקשורת – מה שמביא לכותרות ולהודעות פוש (התראות לסלולר) ע״י כלי התקשורת השונים ולמעשה לפגיעה בשמו על העם היהודי, מאחר ורק מידע אחד מתקבל – היהודים פוגעים בערבים. הערבים לא עושים שום דבר.

את המציאות האיומה הזאת יצרה משטרת ישראל. את האוכל לשונאים שלנו מייצרת משטרת ישראל בכך שהיא מעלימה את המידע החשוב הזה מהציבור.

כיצד יכול להיות שאלפי פיגועי אבנים ותבערה בשנת 2018 לא דווחו לציבור? כיצד ייתכן שעוד אלפי פיגועים ב-2019 לא דווחו? רק בירושלים ב-2018, ע״פ המסמך שהכרחנו את המשטרה למסור לנו (באמעות עו״ד אייל פלטק לחופש המידע) בוצעו 2,683 פיגועי אבנים ותבערה ו-140 ניידות משטרה ניזוקו!

איך ייתכן שהמשטרה מעלימה מאות פגיעות בכלי רכב של יהודים בכל שנה מפיגועי אבנים, תבערה ובקבוקי צבע? אין יום ללא פיגוע, אין יום ללא נזק לרכב, אוטובוס או ניידת משטרה. אין יום! וגם אין יום שבו משטרת ישראל מדווחת על כך לציבור.

הגיעה הזמן לוועדת חקירה בדבר הסתרת הפיגועים שמבצעים ערבים מזה שנים רבות ופגיעה דווקא בשמו של העם היושב בציון – העם היהודי.

תעודת עניות ובושה למשטרת ישראל!

בתמונות: משמאל – הודעת המשטרה היום על ״תג מחיר״ יהודי. מימין – חלק מהנתונים שהוצאנו מחופש המידע על כמות הפיגועים בירושלים.

בסרטון: דיון בעניין אמש בתכנית ״האולפן הפתוח״ בערוץ 20.

 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]