הרב פרץ: ״אין מקום ל׳שוברים שתיקה׳ ו׳נשות וואטש׳ במערכת החינוך״ - 0404
הרב פרץ: ״אין מקום ל׳שוברים שתיקה׳ ו׳נשות וואטש׳ במערכת החינוך״

הרב פרץ: ״אין מקום ל׳שוברים שתיקה׳ ו׳נשות וואטש׳ במערכת החינוך״

בתגובה לסיור הנרטיבים של בית הספר בקרית טבעון אשר פורסם הבוקר (שלישי), בו בין השאר יפגשו תלמידי התיכון עם ארגוני ״שוברים שתיקה״ ו״נשות מחסום וואטש״, מסר שר החינוך, הרב רפי פרץ: ״אין מקום ל״שוברים שתיקה״ ו״נשות וואטש״ במערכת החינוך.

בסיור המדובר ישנו תכנון להיפגש עם ארגון אשר מוציא דיבתם של חיילי ומפקדי צה״ל רעה ומחרף ומגדף אותם בארץ ובעולם, ואת זאת לא נאפשר. משרד החינוך יפעל במלוא החריפות נגד הנהלת בית ספר שלא תיישם את החוק.

העמדה שלנו מאוד ברורה: תלמיד במדינת ישראל לא יפגוש במסגרת בית הספר בארגונים או אנשים שפועלים נגד חיילי צה״ל״.

כזכור, רק לפני שנה אישרה מליאת הכנסת סופית תיקון לחוק אותו קידם שר החינוך דאז נפתלי בנט, הקובע כי ארגוני דה-לגיטימציה הפועלים נגד חיילי צה"ל ונגד מטרות החינוך הממלכתי, לא יוכלו להיכנס לתוך שטחי בית הספר ולהיפגש עם תלמידים.

מתן פלג יו"ר תנועת "אם תרצו", אשר תנועתו סייעה בקידום התיקון לחוק וחשפה את המקרה, אמר: "ההבדל בין ארגוני תעמולה פוליטיים לבין ארגוני ביקורת באשר הם, הוא כהבדל בין שמים לארץ. העובדה כי מנהל בית ספר מתקשה להבדיל ביניהם מעידה בעיקר עליו.

אין לאנשים כאלה מקום במערכת החינוך. לא יתכן שארגונים המתפרנסים מהכפשת ישראל בעולם יחנכו את הנוער של מדינת ישראל. אנו מצפים משר החינוך לפעול לביטול מיידי של הסיור וכן שיקרא למנהל בית הספר לבירור משמעתי חמור״.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]