רבים ומתורבתים מול מיעוט קיצוני והתנהגות ברברית: לשמאל יש מה ללמוד מהימין בניהול מחאות - 0404
צילום: 0404

רבים ומתורבתים מול מיעוט קיצוני והתנהגות ברברית: לשמאל יש מה ללמוד מהימין בניהול מחאות

טוב מראה עיניים ממשמע אזניים ובעיקר טוב מראה עיניים מכותרת בכלי תקשורת שמאלניים. את ״ראיית הזהב״ אני מקבל בכל הפגנה בכיכר גורן בפתח תקווה.

לקחתי חלק בהפגנה הראשונה במוצאי ראש השנה. לקחתי חלק גם בהפגנה השנייה במוצאי השבת שעברה וגם במוצאי השבת האחרונה.

ראיתי את כולם: רבים מול קומץ קטנטן. 2,500 מול 35 איש. ימין מול שמאל. מתורבתים מול מיעוט קיצוני והתנגהות ברבית של חלק מהם. ראיתי והרגשתי מקרוב. הרגשתי, יחד עם עו״ד יורם שפטל את השנאה העצומה. פשוט כי הם שמאל. לעבר שפטל סימן צעיר אצבע משולשת, אחר זרק לעברי: ״אחד כמוך צריך לתלות״. מפגין אחר איים לתקוף אותי, אך ברח בתוך שנייה לאחר שהתקרבתי אליו.

אמש, בהפגנת השמאל הקטנטנה והזניחה ליד החנויות בכיכר גורן, הם דאגו להביא הגברה. כדי שישמעו אותם. שם, היו כאלה שדיברו על תלייה. שיימינג נוראי שהם עושים ברשת החברתית ובשטח, הם מפזרים שנאה, הסתה קשה מאוד. אין מעצורים.

בצד השני, כמות עצומה של מפגינים שרק החלו להראות את כוחם. הכל בצורה תרבותית, שום איומים, אפס הסתה, עם דגלי ישראל ואהבה גדולה למדינה.

כן, הייתי שם ואני יכול להעיד. כך נראה בישראל הימין מול השמאל הקיצוני ההזוי והקטנטן. שמאל שאינו משמעותי ומידי שנה ממשיך לאבד מכוחו וככל שהוא קטן, כך פעיליו מקצינים עוד יותר את ההסתה. ככה זה שאין לך מה למכור.

הייתי, ראיתי. אני עד.

0404

0404

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]