גוגל זוכר הכל: בתוך זמן קצר שינה דעתו פעם אחר פעם | כל ציטוטי ליברמן שהפכו אותו לזגזגן הלאומי - 0404
גוגל זוכר הכל: בתוך זמן קצר שינה דעתו פעם אחר פעם | כל ציטוטי ליברמן שהפכו אותו לזגזגן הלאומי

גוגל זוכר הכל: בתוך זמן קצר שינה דעתו פעם אחר פעם | כל ציטוטי ליברמן שהפכו אותו לזגזגן הלאומי

המזגזג הלאומי שעבר אפילו את יאיר לפיד בזגזוגים ההזויים והמנוגדים. ח״כ אביגדור ליברמן לעתים משנה דעה בתוך כמה שעות. בתוך חודשים בודדים הוא המליץ על נתניהו בלבד להקמת הממשלה ושלח את גנץ לנסות להקים ממשלה עם דובי הקוטב. אח״כ הבהיר שיישב רק בממשלת ימין ושאין שום סיכוי שישראל ביתנו תהיה חלק מממשלת גנץ. בהמשך, ליברמן הבהיר שאין שום צורך בממשלת אחדות, אבל שוב זגזגז ואמר… רק אחדות. אח״כ טען כי מתווה הנשיא הוא נכון – נתניהו קודם ואח״כ גנץ וכעת הוא מחכה שהמנדט יעבור לגנץ, עד לפעם הבאה שישנה שוב את דעתו.

ליברמן, כך נראה, פועל ממניע אישי בלבד נגד בנימין נתניהו ומנסה לנקום בו ולהפילו בגלל מערכת היחסים העכורה בניהם, אחרת, לא ניתן להבין את האיש שמשנה דעתו בכל רגע נתון וזאת ללא שום סיבה פוליטית ומבלי שמי מהאנשים והמפלגות שאליהם התייחס שינה את דעתו הפוליטית.

לליברמן, כך נראה, אכפת רק מליברמן ומבחינתו שמדינת ישראל… תחכה.

הנה כמה דוגמאות לפוליטיקאי הכי לא יציב והכי לא צפוי בישראל: 

6.4.19: ״הממשלה הבאה שתקום תהיה ממשלת ימין. גוש הימין איתן עם 67-68 מנדטים ואנחנו נהיה חברים רק בממשלת ימין. גנץ אינו אופציה ואני לא אשב עם זנדברג וגבאי. הם לא כוס התה שלי".

15.4.19: ״אנחנו מתכוונים למה שאנחנו אומרים. אנחנו יכולים להיות רק חלק מממשלת ימין, אבל ימין במעשים ולא דיבורים. אמרנו שלא נהיה חלק מממשלת גנץ. אין צורך בממשלת אחדות. זה יביא לשיתוק".

5.3.19: "כחול לבן היא כמו אוטובוס שאוסף טרמפיסטים".

15.5.19: ליברמן מבהיר שמפלגתו תתמוך רק בבנימין נתניהו לראשות הממשלה: "לא נתמוך באף מועמד אחר, לא מתוך הליכוד ולא מחוץ לליכוד".

30.5.19:  "גנץ לא יהיה המועמד שלנו להרכבת הממשלה".

26.6.19: ״אין תנאים מוקדמים, אם הליכוד יפנה אלינו רשמית, אנחנו מוכנים למשא ומתן איתם".

11.6.19"מי ששמע ראיונות של בכירי כחול לבן, גם את כל הדין ודברים שם בפנים – הסיכוי היחידי שלהם להרכיב ממשלה זה בקוטב הצפוני יחד עם הדובים. אין להם שום סיכוי".

8.9.19: ליברמן בעד חוק המצלמות: "נתמוך בחוק המצלמות, יש תיאום מוחלט בין הרשימה המשותפת לליכוד".

9.9.19: ליברמן נגד חוק המצלמות: ״מה שעושה נתניהו זה לא חוק פיקוח על הבחירות, זה חוק שיבוש הבחירות, חוק גניבת הבחירות".

10.10.19: ליברמן: "נתניהו מכשיל את האחדות, נחכה שהמנדט יעבור לגנץ".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]