מחיר ניקוי ספות בד - 0404
מחיר ניקוי ספות בד pixabay

מחיר ניקוי ספות בד

בכל בית יש ספות וכורסאות עם ריפודים מגוונים. הריפודים הפופולאריים ביותר עטופים בבדים מסוגים שונים אבל גם ניתן למצוא ריפודי עור, עור סינטטי ועוד. ריפודי בד  מתלכלכים רבות ובנסיבות שונות. הלכלוך והכתמים מגיעים משאריות מזון, ממשקה שנשפך, מכתמי דם עקב פציעה, מכפות רגליים של חיות מחמד וילדים קטנים ועוד. יש צורך לנקותם מעת לעת. ניקוי כתמים מקומי נעשה בעזרת תכשירים אותם ניתן לרכוש בחנויות, אלא, שניקוי כזה איננו יעיל, ובמקרים מרבים, אף משאיר סימנים וכתמים הנוספים לכתמים המקוריים עצמם. משום כך, אין ברירה אלא לבצע ניקוי יסודי תקופתי על ידי חברה המתמחית בתחום. את העבודה מבצע צוות אשר מצויד במכשור מתאים הכולל מכונה להזרקת מים ושאיבתם. 

פרטים טכניים

כל מי שמעוניין לקבל שירות כזה חייב לקבל המלצות ולבצע בדיקת מחירים. ניקוי ספות בד מחיר תלוי בכמות הספות, בכמות הלכלוך עליהם, בסוג הבד, במיקום הבית, ובאופן כללי, בכמות שעות העבודה הנדרשות. כל אלו משוקללים וכל לקוח מקבל את הצעת המחיר  בהתאם. כל אחד בוחר, כמובן, את נותן השירות המועדף עליו לאחר בדיקת כל התנאים. ניקוי ריפודים מתבצע בבית הלקוח ויש לתאם מועד מתאים. העבודה מתנהלת מספר שעות בהתאם לכמות הספות. צריך לציין, כי העבודה מתבצעת עם מים רבים, ומשום כך, צריך לפנות מהחדר את כל הפריטים שעלולים להיפגע.  בבית עם חצר ומשטח חיצוני מתאים מומלץ לבצע את הניקוי בחוץ. כן, יש להשאיר מקום מרווח גדול לפעילות.

תהליך הניקוי

תהליך הניקוי מתחיל עם שאיבת אבק יסודית המצליחה לשאוב פירורי מזון ואת שאריות הלכלוך המצטברים בין הקפלים. היא מקלה מאוד על הניקוי הרטוב שלאחריה. השלב הבא הוא המרכזי  ובמסגרתו מוזרקים לריפוד מים שמהולים בהם חומרים דטרגנטים מיוחדים. הם מצליחים למוסס את הלכלוך. במידה וקיימים כתמים עקשניים מנסים להסירם על ידי שפשוף עדין באמצעות מברשת שיער רכה שאיננה פוגעת בסיבים. בשלב הבא, שואבים את המים המלוכלכים אל תוך מיכל אחר המצוי במכונה. כבר במבט ראשון ניתן לראות את ההבדל בין המים הנקיים שבמיכל אחד המצוי במכונה למלוכלכים במיכל השני אליו הם נשאבו. הוכחה לכך שאפקט הניקוי יעיל. במידת הצורך, חוזרים שנית על הפעולה.

שירות אמין

את הריפודים מניחים לייבוש בקרבת מקום. בבית עם חצר מומלץ להוציאם לייבוש לצורך ייבוש מהיר ואפקטיבי. לרוב, מגיע צוות עובדים של שני אנשים. במידה וניתן להוציא את הספות החוצה אל החצר, אזי מומלץ להודיע על כך לחברה ולוודא שאכן מגיעים שני עובדים. ניקוי ספות בד מחיר נקבע, כאמור בין ספק השירות והלקוח והתשלום יתבצע באופן המקובל על שניהם לאחר סיום העבודה. מומלץ לקבל שירותים אצל חברה בעלת מוניטין בתחום אשר מסוגלת לספק גם שירותי ניקיון מקצועיים אמינים אחרים דוגמת: פוליש, רחיצת שטיחים ועוד.

חברת מאסטר קלין מציעה לך שירותי ניקיון עם 100% איכות במחירים המשתלמים ביותר. שירות ללא פשרות!

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]