עשרות מצלמות אבטחה חדישות הותקנו לאורך טיילות חופי הרחצה בחיפה - 0404
עשרות מצלמות אבטחה חדישות הותקנו לאורך טיילות חופי הרחצה בחיפה ראובן כהן - דוברות עיריית חיפה

עשרות מצלמות אבטחה חדישות הותקנו לאורך טיילות חופי הרחצה בחיפה

בחיפה השלימו לאחרונה את התקנתן של כ-50 מצלמות אבטחה חדישות לאורך הטיילות, המשתרעות לאורך חוף דדו דרום, חוף זמיר, חוף הכרמל, חוף בת גלים ועד לחוף נאות שבקריית חיים. המצלמות החדישות מעבדות את הנתונים הנקלטים בהם ומתריעות באופן אוטומטי על כל פעילות חריגה למוקד הביטחון בעיריית חיפה.

מיקום המצלמות נקבע ע"י המשטרה בשיתוף אגף החופים ואגף הביטחון העירוני, בהתבסס על הניסיון שנצבר לאורך השנים. במסגרת זו הוצבו לראשונה מצלמות המאפשרות לצפות גם אחר הנעשה בחלק מהחניונים הפרוסים לאורך החופים. הצבת המצלמות במימון המשרד לביטחון פנים במסגרת התכנית למניעת אלימות סמים ואלכוהול, במטרה להעלות את תחושת הביטחון בכל שעות היממה.

ראובן כהן – דוברות עיריית חיפה

 

המצלמות החדשות מצטרפות לעשרות מצלמות אבטחה וביטחון שפועלות כבר ברחבי העיר: בפארקים ובגנים הציבוריים, בעיר התחתית, בשד' בן גוריון, במרכזים המסחריים ובמקומות הומי קהל נוספים. הצילומים נשמרים במצלמות ומהווים חומר ראייתי, המשמש את המשטרה להגשת כתבי אישום במידת הצורך.

יאיר זילברמן, מנהל אגף הביטחון בעיריית חיפה: "מודה למשרד לביטחון פנים ולמנהל התכנית למניעת אלימות סמים ואלכוהול על תקצוב המצלמות. העירייה תמשיך לפעול לפיתוח מערכות אבטחה נוספות, על מנת להגביר את תחושת ביטחון התושבים בשגרה ולסייע בניהול העיר בחירום".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]