משפחה של מחבלים: אחיה של עאהד תמימי צולם כשהוא אוחז בנשק - 0404
משפחה של מחבלים: אחיה של עאהד תמימי צולם כשהוא אוחז בנשק

משפחה של מחבלים: אחיה של עאהד תמימי צולם כשהוא אוחז בנשק

תמונה שמפרסם היום (חמישי) ארגון 'עד כאן', אותה איתרו תחקירני הארגון ברשת החברתית אינסטגרם, מעלה קשר נוסף בין ילדי משפחת תמימי לטרור. בתמונה שחושפים ב'עד כאן' נראה ילד כשהוא אוחז בידיו נשק מסוג קלאצ'ניקוב כאשר מחסנית הנשק בהכנס. מבדיקה אותה ערכו תחקירני הארגון מתברר כי הילד הינו אחיה של המחבלת עאהד תמימי אשר תקפה בעבר חיילי צה"ל ואף ריצתה על כך עונש מאסר ממושך.

הילד, מוחמד תמימי, מוכר מסרטון שהתפרסם באוגוסט 2015 בו נראה חייל צה"ל מנסה לעצור אותו לאחר שהשליך אבנים לעבר כוחות צה"ל. בסרטון שזכה לתפוצה נרחבת נראות ערביות רבות כשהן תוקפות את החייל וחובטות בו תוך שהן מסכנות את חייו באופן מוחשי.

תקשורת ערבית

 

התמונה שחושפים 'בעד כאן' מלמדת שוב על תמיכת המשפחה בטרור כפי שהתבטאו בני המשפחה פעמים רבות וכעת אף מתברר כי לבני המשפחה, בהם ילדים בני 12, גישה לנשקים ואמל"ח.

נזכיר כי מי שתמך במשפחת תמימי, הינו יו"ר הרשימה המשותפת, אשר יתכן ויכנס לממשלה בתפקיד זה או אחר בקרוב, אשר הגיע בעבר לבית משפחת תמימי על מנת לחזקם לאחר מעצרה של עאהד. עודה גיבה את המשפחה באופן מלא על אף שבתם הורשעה בתקיפת חיילי צה"ל. בתמונה שהעלה לדף הטוייטר שלו בזמן הביקור כתב עודה: "עם אחיה ובת דודתה של עהד תמימי בנבי צאלח. אמרו לי שמאבק הוא דרך חיים, גם לילדינו וגם לגדולים שבינינו, שלא ייפסק אלא בסיום הכיבוש. חירות לעהד תמימי!".

ח"כ עודה עם משפחת תמימי.

מארגון 'עד כאן' נמסר: "הטרור הרצחני המשתולל ביו"ש והמאבק נגד "הכיבוש" אשר מנסים כביכול לציירו כבלתי אלים וכמאבק של זכויות אדם – חד הם. מדובר במשפחה אשר זכתה לגב מכל ארגוני "זכויות האדם" לרבות ח"כים מכנסת ישראל. הארגונים האנטי ישראליים הפועלים בשטח חלקם מגבים את האלימות ואת הטרור וחלקם עוצמים לו עיניים – נמשיך ב'עד כאן' לחשוף את הפנים האמיתיות של הארגונים האנטי ישראליים".

משפחת תמימי.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]