מספר שעות לפני ההשבעה בכנסת: בן גביר הגיש תביעה של 200 אלף ש״ח נגד האזרחית סתיו שפיר - 0404
מספר שעות לפני ההשבעה בכנסת: בן גביר הגיש תביעה של 200 אלף ש״ח נגד האזרחית סתיו שפיר שלמה מור, 0404

מספר שעות לפני ההשבעה בכנסת: בן גביר הגיש תביעה של 200 אלף ש״ח נגד האזרחית סתיו שפיר

סתיו שפיר שתהפוך היום להיות חברת כנסת לא צפתה את ההפתעה הזאת. לבית משפט השלום בירושלים הוגשה הבוקר תביעה ובה נדרשת שפיר לפצות ביותר ממאתים אלף ש״ח את עורך הדין איתמר בן גביר מראשי עוצמה יהודית, לאחר שמספר הזדמנויות בחודשים האחרונים הוציאה את דיבתו.

באירוע הראשון שהתרחש בראיון של שפיר לגלי צה"ל בחודש אוגוסט האחרון, היא טענה כי בן גביר שלח אנשים לאיים על חייה, תוך כדי הראיון תקפה את המנחה רינו צרור מדוע הוא מראיין את בן גביר ולאחר מכן הגיבה לעיתונאי רן בוקר שטען שהיו חייבים לראיין את בן גביר ולשמוע תגובתו , וכתבה כי  :"לא שאני משווה אבל גם לא הייתם מראיינים את אדולף היטלר" 

בכתב התביעה נטען כי שפיר לא רק שפגעה בבן גביר אלא גם בשישה מליון יהודים שנרצחו ונשרפו בשואה.

בהזדמנות אחרת, שישה ימים לפני הבחירות לכנסת,  טענה שוב בפני אופירה אסייג ואייל ברקוביץ בתוכנית הטלוויזיה שלהם כי בן גביר שולח אנשים לאיים עליה. בכתב התביעה טוען עו"ד  בן גביר כי שפיר משקרת, ופגעה בו במשלח ידו, וייחסה לו אירועים שנועדו לבזות אותו ולהשפיל אותו.

עורך הדין  טוען כי גם אם שפיר הייתה חברת כנסת אין חסינות על דברים, אולם מאחר והדברים נאמרו כאשר שפיר אזרחית הרי שלפי טענתו: "אין חולק שעליה לפצותו, והסכום, מאתים אלף שח מתבקש אך מטעמי אגרה אך היה ראוי ששפיר תפצה אותו ביותר".

שפיר תגיש תוך שלושים ימים כתב הגנה. מן הראוי לציין כי זו לא הפעם הראשונה שבן גביר תובע את שפיר ובבית משפט השלום בירושלים מתנהלת בימים אלה תביעה נוספת במהלכה השוותה שפיר את בן גביר ובן ארי לנאצים ואלה תובעים אותה ודורשים פיצוי של יותר מחצי מליון ש"ח.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]