שלושה מגדלי ענק יוקמו בבורסה ברמת גן בהשקעה של 5 מיליארד ש"ח - 0404
שלושה מגדלי ענק יוקמו בבורסה ברמת גן בהשקעה של 5 מיליארד ש 4 צלמים

שלושה מגדלי ענק יוקמו בבורסה ברמת גן בהשקעה של 5 מיליארד ש"ח

אירוע חגיגי נערך השבוע בבורסת היהלומים ברמת-גן, לרגל השקת 3 מגדלי ענק, בני 120, 88 ו-77 קומות, שיוקמו בהשקעה של 5 מיליארד ש"ח. האירוע נערך באולם המרכזי בבורסת היהלומים ברמת-גן, בנוכחות אורחי הכבוד: הרב הראשי לישראל לשעבר וחתן פרס ישראל, הרב ישראל מאיר לאו וכרמל שאמה הכהן – ראש עיריית רמת גן.  

באירוע נחשף לראשונה בפני 3,000 חברי הבורסה פרויקט הנדל"ן הגדול במדינה, שיוקם בבורסת היהלומים ועוצב ע"י האדריכל הראשי, אבנר ישר.  

יורם דבש, נשיא בורסת היהלומים: "זה פרויקט שישנה לא רק את פני הרקיע של ר"ג וגוש דן, אלה גם את המציאות הכלכלית של חברי בורסת היהלומים. הקמת 3 המגדלים היא חלק מתכנית גדולה וחזון להפוך את מתחם הבורסה למרכז עסקים מודרני ושוקק, שיעברו בו מידי יום עשרות אלפי אנשים.

אנו מקווים שאחרי החגים תקום סוף סוף ממשלה חדשה וטובה שנוכל להמשיך ולקדם את היוזמות של ענף היהלומים ברמה לאומית והעולמית. אנו זקוקים היום יותר מתמיד לתמיכה ולעידוד של המדינה".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]