כחול-לבן ביטלה פגישה עם צוות המו״מ של הליכוד. הליכוד: ״נדהמים מההחלטה״ - 0404
כחול-לבן ביטלה פגישה עם צוות המו״מ של הליכוד. הליכוד: ״נדהמים מההחלטה״ אלירן טל, ערוץ 20

כחול-לבן ביטלה פגישה עם צוות המו״מ של הליכוד. הליכוד: ״נדהמים מההחלטה״

הסוף לניסיונות להקמת ממשלת אחדות? מפלגת כחול-לבן הודיעה הערב (שלישי) כי היא ביטלה את הפגישה המתוכננת למחר בין צוותי המשא ומתן של כחול-לבן והליכוד. הפגישה בוטלה לטענתם מכיוון ש״לא בשלו תנאי הסף לקיום מפגש יעיל נוסף״.

מטעם כחול-לבן נמסר: ״עם צאת חג ראש השנה, שוחחו ראשי צוותי המו״מ מטעם סיעת כחול לבן וסיעת הליכוד, ד״ר יורם טורבוביץ והשר יריב לוין. סיעת כחול לבן הודיעה כי בשלב זה לא בשלו תנאי הסף לקיום מפגש יעיל נוסף של צוותי המו״מ, ולכן מחר יום רביעי לא יתקיים מפגש כזה. לפי העניין והצורך יתקיים מפגש בהמשך השבוע או בשבוע הבא.

עוד נמסר בשיחה, כי באופן טבעי בנסיבות אלה, אין מקום לקיים כעת מפגש בין שני ראשי המפלגות, רא״ל (מיל׳) בני גנץ ורה״מ בנימין נתניהו״.

מהליכוד נמסר בתגובה: ״בליכוד נדהמו מהחלטת כחול לבן לפוצץ את המשא ומתן ולבטל את הפגישות בין ראש הממשלה נתניהו לגנץ ואת הפגישה המקדימה בין צוותי המו״מ שנקבעה למחר.

כחול לבן החליטה להפסיק את המשא ומתן לאחדות וללכת לבחירות – הכל בגלל שיאיר לפיד לא מוכן להסכים לרוטציה בין נתניהו לגנץ, אלא רק לרוטציה בינו לבין גנץ.

ראש הממשלה נתניהו שב וקורא לבני גנץ לגלות אחריות, למנוע בחירות ולהיפגש עימו מחר כמתוכנן״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]