פרסום ראשון: פעילי ימין יחלו במוצאי החג בהפגנות מול ביתו של מנדלבליט - ״תפר תיקים לנתניהו״ - 0404
פרסום ראשון: פעילי ימין יחלו במוצאי החג בהפגנות מול ביתו של מנדלבליט – ״תפר תיקים לנתניהו״

פרסום ראשון: פעילי ימין יחלו במוצאי החג בהפגנות מול ביתו של מנדלבליט – ״תפר תיקים לנתניהו״

אזרחים, פעילי ימין, מתכוונים להתחיל בהפגנות קבועות מול ביתו של היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט – כך נודע לראשונה לחדשות 0404.

בקבוצות וואטסאפ שונות וברשת הפייסבוק החלו הפעילים בקריאה להפגין כבר ביום שלישי הקרוב, בצאת החג ב-21:00 מתחת לביתו של היועץ המשפטי לממשלה.

בהודעה שנשלחה לפעילים שונים צוין כי, ״הימין מספיק לשתוק: מגיעים להפגין מול ביתו של מנדלבליט. מנסים להפיל בכוח את ראש הממשלה, תפרו לו תיקים ומתכוונים לגנוב לנו את המדינה. לא ייתכן שהרוב בישראל שותק. ציבור הימין נקרא להגיע במוצאי החג (שלישי) ב-21:00 עם שלטים מול בית היועמ״ש בפתח תקווה. בוייז יש לכתוב: כיכר גורן פתח תקווה. החל משלישי בערב נקיים הפגנות קבועות במקום״.

אורי הרוש, פעיל ימין, לחדשות 0404: ״זה פשוט טירוף שמיעוט מסוכן מנהל לנו את החיים. כולם יודעים שתופרים תיקים לראש הממשלה. מנדלבליט מקבל גב ודחיפה מהשמאל שמגיב לו מתחת לבית ולכן הגיע הזמן שהרוב השפוי יאמר את דברו ויבוא להפגין. מתחילה התארגנות כדי שיבינו שלא ניתן לגנוב לנו את המדינה״.

יגאל מלכה, פעיל ימין: ״במשך שנים הפקרנו את הבמה הזו והגיעו מים עד נפש. עם צאת החג, מגיעים לכיכר גורן בפתח תקווה, להעביר ליועמ״ש מסר כי לא ניתן עוד יד לאכיפה בררנית אשר נועדה להחליף שלטון שלא דרך הקלפי. לא ניתן עוד למיעוט מסוכן לנהל לנו את החיים כאשר לכולם ברור שתופרים תיקים לראש הממשלה ושנעשה פה נסיון כפול לגניבת בחירות! הגיעה העת שהרוב השפוי יאמר את דברו ויבוא להפגין. מתחילה התארגנות כדי שיבינו שלא ניתן לגנוב לנו את המדינה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]