מתוך 107 מנדטים יהודים - 44 בלבד אמרו ״כן״ לגנץ והוא מתעקש להיות ראש ממשלה - 0404
מתוך 107 מנדטים יהודים – 44 בלבד אמרו ״כן״ לגנץ והוא מתעקש להיות ראש ממשלה

מתוך 107 מנדטים יהודים – 44 בלבד אמרו ״כן״ לגנץ והוא מתעקש להיות ראש ממשלה

כך נראית מפלגת תיאטרון אמיתית – תיאטרון הבובות של יאיר לפיד, שמוביל וקובע לבני גנץ. השניים, עם 44 מנדטים יהודים בלבד מנסים לכפות עצמם על עם ישראל, שרובו לא רוצה אותם בשלטון.

האמת ברורה ופשוטה: לבנימין נתניהו יש 55 מנדטים יהודים לעונת 44 לגנץ ולפיד. זו המציאות העובדתית. מאחר וגם אביגדור ליברמן לא המליץ על גנץ – הרי שמתוך 107 מנדטים יהודים – רק 44 נתנו יד לבני גנץ. כלומר, יותר מפי 2.5 יהודים לא רוצים לראות את גנץ בתפקיד.

את העובדה הזאת מעלימים במפלגת כחול-לבן. האמת היא, שגם נתניהו מעלים אותה ועוד זורם עם כחול לבן על ממשלת אחדות עם רוטציה – רוטציה שעם ישראל ברובו מסרב לה.

כחול-לבן הפסידה בבחירות. בניגוד למה שמנסים לצייר במפלגה ובתקשורת השמאל, אין בישראל משמעות לגודל המפלגה הראשונה. יש משמעות יחידה למי שמקבל יותר המלצות ויותר תמיכה ובמשך שנים רבות זה נותר ראש הממשלה בנימין נתניהו.

אם עם ישראל היה נדרש להצביע בבחירה ישירה לתפקיד ראש הממשלה – נתניהו היה מביס את גנץ בנוק אאוט. גנץ, מזכיר את אותו מובס בזירה שטוען כי הקרב לא היה הוגן, הבמה היתה עקומה ועוד שלל תירוצים.

כבובה המופעלת ישירות ע״י לפיד, גנץ ממשיך לנהל מפלגה במיעוט, החושבת שהיא יכולה לשנות את דעתו של עם ישראל. זה לא יקרה. גם לא בבחירות שלישיות, רביעיות, או עשיריות ברצף.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]