הליכוד: ״אם כחול לבן יחליטו להתמיד בסירובם, בסבירות גבוהה נתניהו יחזיר את המנדט" - 0404
הליכוד: ״אם כחול לבן יחליטו להתמיד בסירובם, בסבירות גבוהה נתניהו יחזיר את המנדט 0404

הליכוד: ״אם כחול לבן יחליטו להתמיד בסירובם, בסבירות גבוהה נתניהו יחזיר את המנדט"

לקראת הפגישה בבוקר בין צוותי המו״מ של הליכוד לכחול-לבן, אומרים במפלגת הליכוד כי יעשה כל מאמץ כדי להקים ממשלה רחבה ולמנוע בחירות בפעם השלישית.

הליכוד: ״צוות המשא ומתן של הליכוד הונחה על ידי ראש הממשלה לעשות כל מאמץ אפשרי לקידום ממשלת אחדות רחבה לפי מתווה נשיא המדינה בפגישת המשא ומתן מול כחול לבן מחר בבוקר. אבל אם כחול לבן לא יהיו מוכנים לקבל את המתווה שהציג נשיא המדינה (רוטציה בין נתניהו לגנץ וממשלה שיוויונית) וגם לא יציעו שום מתווה ריאלי אחר – אין טעם לבזבז זמן ולגרור את המדינה לשיתוק מתמשך.

אם כחול לבן יחליטו להתמיד בסירובם למתווה הנשיא, בסבירות גבוהה ראש הממשלה נתניהו יחזיר את המנדט, מתוך תקווה שאולי לקראת סוף התהליך בשלושת השבועות האחרונים אנשי כחול לבן יבינו, שתקוותם לפוטש בליכוד או לפירוק של המחנה הלאומי אין לה בסיס במציאות, וממשלת אחדות רחבה לפי מתווה הנשיא זה הפתרון היחידי כדי למנוע בחירות מיותרות. גם לאחר החזרת המנדט במידה ויוחלט על כך, הליכוד יהיה מוכן להפוך כל אבן כדי להגיע לממשלת אחדות רחבה ולמנוע בחירות״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]