נתניהו: ״מה מדמיינים שם בצד השני? עכשיו הם חושבים שהם יצליחו לפרק את הליכוד?״ - 0404

נתניהו: ״מה מדמיינים שם בצד השני? עכשיו הם חושבים שהם יצליחו לפרק את הליכוד?״

ראש הממשלה בנימין נתניהו התקבל בחום רב באירוע הרמת כוסית לשנה החדשה של הליכוד. כ-2,000 פעילים לקחו חלק באירוע.

נתניהו: ״עם ישראל רוצה ממשלת ימין. למעלה ממיליון אזרחים הצביעו מחל – למעלה משני מיליון אזרחים תמכו בי כראש ממשלה. יותר מכל מועמד אחר ועם כל ההשיגים האלו צריך לומר את האמת – זה לא מספיק להקים ממשלה. מנגד, גם הצד השני לא יכול להקים ממשלה ולכן האפשרות היחידה היא ממשלת אחדות רחבה אבל בצד השני יש כל מיני דימיונות – כל מיני הזיות.

בהתחלה הם חשבו שהם יפרקו את השותפות במחנה הלאומי – ביננו לבין השותפים שלנו. זה לא קרה. יש לנו שותפים חזקים. אחרי שקיבלנו עוד מנדט מתמטית זה גם לא יכול לקרות. השותפות ביננו איתנה מתמיד, אז מה מדמיינים שם בצד השני? עכשיו הם חושבים שהם יצליחו לפרק את הליכוד״?

בשלב הזה פנה רה״מ לקהל הרב ושאל: ״אתם מוכנים שיפרקו את הליכוד? אתם מוכנים שיחליפו את יו״ר הליכוד״? והקהלה השיב בקריאות: ״ביבי מלך ישראל חי וקיים״. נתניהו המשיך ופנה ליו״ר כחול-לבן: ״בני גנץ תשמע טוב את הקולות האלה – אנחנו הולכים יחד״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]