ערב ראש השנה: יהודי חבר לאויב ערבי כדי להפיל יהודי - כך נראית ״האחדות״ של גנץ - 0404
+
ערב ראש השנה: יהודי חבר לאויב ערבי כדי להפיל יהודי – כך נראית ״האחדות״ של גנץ אלירן טל, ערוץ 20

ערב ראש השנה: יהודי חבר לאויב ערבי כדי להפיל יהודי – כך נראית ״האחדות״ של גנץ

שפשפו את העיניים, תקראו שוב את כל הכותרות מהשבוע האחרון. משום מה, נראה שעם ישראל עדיין לא קולט מה קורה כאן.

הלכו להם אדון בני גנץ וחברו יאיר לפיד וחברו לערבים – לאלה שטוענים שחיילינו (הילדים המלאכים של עם ישראל) הם ״נאצים״, ״קלגסים״ ו״רוצחי ילדים״. הם חברו לאלה שטוענים שפגיעה בחיילי צה״ל לגיטימית ושהיד טרוריסט זה דבר קדוש. הם חברו לנתעבים שבנתעבים האלה כדי לדפוק יהודי. כדי לדפוק את אח שלהם. ממש כמו אחיו של יוסף שזרקו אותו לבור. שימות. אין הסבר אחר למעשה הנתעב הזה.

הלכו להם בלגנץ וחברו לחברי הרשימה המשותפת כדי להפיל את ראש הממשלה היהודי. כך, בערב ראש השנה הם חברו לאוייבים שלנו כדי להפיל את האיש ששומר עלינו מפני אויבינו. פשוט בלתי נתפס. אתם קולטים מה קורה כאן או שפספסתם את זה בסיבוב?

היהודים חברו לערבים כדי להפיל את האיש שנלחם מול איראן, סוריה וחיזבאללה ופועל מול שועי עולם כדי שיעמדו לצידנו ואף מצליח במשימתו. הם פועלים מולו יחד עם אותם אויבים שרוצים שהוא ייכשל וביטחון לא יהיה כאן. הם פועלים מולו עם אותם אוייבים שרוצים שחיילינו ייפגעו. שאנחנו נפגע.

הם חברו לאותם חלאות אדם שטוענים שהם בעלי הבית על הארץ הזאת. יחד, בערב ראש השנה וקצת לפני יום כיפור, הם עשו יד אחת – יהודים וערבים – להפיל יהודי. להפיל את ארץ היהודים.

בלתי נתפס ובלתי נסלח!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com