יו"ר השילטון המקומי, חיים ביבס: "שמחתי לבקר בעיר נשר ולשמוע על הפרויקטים הרבים שעומדים בקנה" - 0404
יו דוברות עיריית נשר

יו"ר השילטון המקומי, חיים ביבס: "שמחתי לבקר בעיר נשר ולשמוע על הפרויקטים הרבים שעומדים בקנה"

ראש עיריית נשר, רועי לוי, והנהלת העיר אירחו לפגישה ולסיור עבודה את יו"ר מרכז השלטון המקומי, ראש עיריית מודיעין, מכבים-רעות, חיים ביבס. בפגישה דובר על  מצבה של העיר וכיצד פותרים את הגרעון התקציבי, סוגיות מרכזיות בניהול העיר ופיתוח עתידי. את הפגישה החלו השניים בלשכת ראש עיריית ולאחר מכן יצאו לסיור בעיר.

ראש העיר הציג לביבס את הנתונים על העיר, העלה בפניו סוגיות שיש לפתור ברמה הארצית וסיפר על תוכניות הפיתוח של העיר: המתחם העתידי 4TECH, ספורטק, מבנה חדש ליחידת הנוער, מרכז צעירים, הרחבת בי"ס יסודי והקמה של קריית חינוך חדשה, שדרוג תאורת הרחוב לתאורת LED, הטמנת פחים, פיתוח הדיגיטציה ברשות וחגיגות 100 השנה לנשר.

יו"ר מרכז השלטון המקומי התרשם מכמות התוכניות והעבודה שבוצעה בתקופה קצרה של 10 חודשים בהנהגת העיר.
חיים ביבסי: "שמחתי לבקר בנשר, לפגוש את ראש העיר ולשמוע על הפרויקטים הרבים שעומדים בקנה. מרכז השלטון המקומי ילווה את הרשות בכל הסוגיות העומדות לפתחה ובהכנסת חדשנות לניהול העיר."

ראש עיריית נשר, רועי לוי: "אנו נמצאים בתנופת פיתוח אדירה, משקיעים מאמצים רבים בפיתוח מתחם 4TECH, שעתיד להיות המרכז הכלכלי של הצפון וחברות רבות כבר הביאו התעניינות רבה. בנוסף, אנו פועלים לשיווק קרקעות נוספות מול רשות מקרקעי ישראל, כמו כן אנו פועלים ליצירת מסורת של חדשנות במערכת החינוך ושדרוג הטיפול בפניות התושבים.

השלטון המקומי מוביל ומשפיע על חיי האזרחים ברמה היום-יומית, על הממשלה הנבחרת לחזק את השלטון המקומי. עתידה של נשר מצוי בפיתוח אזורי מסחר חדשים ובמימוש ההתחדשות העירונית".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]