המשטרה נערכת לחגי תשרי - אלפי שוטרים יתפרסו במטרה לאפשר חג שמח ובטוח לכל בית ישראל - 0404
המשטרה נערכת לחגי תשרי – אלפי שוטרים יתפרסו במטרה לאפשר חג שמח ובטוח לכל בית ישראל דוברות משטרת ישראל

המשטרה נערכת לחגי תשרי – אלפי שוטרים יתפרסו במטרה לאפשר חג שמח ובטוח לכל בית ישראל

בימים אלו משטרת ישראל משלימה את היערכותה לקראת פעילות בתקופת חגי תשרי, שיחלו בערב ראש השנה תש״פ ויסתיימו מיד לאחר שמחת תורה. במהלך תקופה זו אלפי שוטרים, לוחמי משמר הגבול ומתנדבים יתפרסו במקומות הקדושים, באתרי הבילוי, בפארקים, בחופי הרחצה ובכבישים על מנת לתת מענה למאות אלפי המטיילים ולשמור על הסדר והביטחון. במשטרה נערכים לפעול להכוונת התנועה בכבישים ולהזרמתה ולמתן שירותי משטרה מיטביים לכל אזרח.

דוברות משטרת ישראל

 

במשטרה מציינים כי מטרת ההיערכות המשטרתית המיוחדת בתקופה זו היא להבטיח כי כל אזרח בישראל יוכל לטייל, לבלות ולחגוג בבטחה. משטרת ישראל ערוכה לתת את המענה הנדרש בכל מקום ברחבי ישראל מהאוויר באמצעות מסוקי היחידה האווירית, מהים באמצעות כוחות השיטור הימי ומהיבשה באמצעות כלל יחידות השיטור, לוחמים ומתנדבים, לרבות יחידות החילוץ ברחבי הארץ. במשטרת ישראל ביקשו להדגיש בפני הציבור לגלות ערנות ולפנות למוקד החירום של המשטרה (מוקד 100), בכל אירוע חריג המצריך טיפול או התערבות משטרתית, בכל יום ובכל שעה.

דוברות משטרת ישראל

 

בערב חג ראש השנה תורגש תנועה ערה במרכזי הקניות ולכן צפויים עומסי תנועה בצירים ראשיים שונים ברחבי הארץ. כוחות משטרה יתפרסו לאורך צירי התנועה על מנת להזרים את התנועה. מומלץ לציבור להקדים יציאה בערב זה.

במהלך צום גדליה צפויים מתפללים רבים להגיע לירושלים ולכותל המערבי. משטרת ישראל תיערך בכוחות מתוגברים, בכדי לשמור על הסדר הציבורי והביטחון של המתפללים והמבקרים באזור.

דוברות משטרת ישראל

 

במהלך יום הכיפורים משטרת ישראל תיערך למתן מענה בהיבטי ביטחון שוטף וטיפול באירועים חריגים בכל רחבי הארץ.

במהלך חג הסוכות ושמחת תורה צפויים להתקיים אירועים רבים ברחבי הארץ, לרבות אירועי תפילה כגון ברכת כוהנים המסורתית בכותל המערבי וחגיגות שמחת תורה. כמו כן אלפי מטיילים ונופשים צפויים לפקוד את אתרי הטבע, הפארקים וחופי הרחצה. משטרת ישראל תיערך לשמירת סדר והביטחון ולהכוונת התנועה ומתן שירות כל העת למשתמשי הדרך.

מהמשטרה נמסר: "אנו מבקשים מהציבור להישמע להוראות השוטרים הפרוסים בשטח. אנו מאחלים לכל בית ישראל חג שמח ושנה טובה ובטוחה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]