ליברמן מבין שגנץ מסרב לאחדות - עליו להודיע על חזרה לבית הימני ומניעת בחירות - 0404
+
ליברמן מבין שגנץ מסרב לאחדות – עליו להודיע על חזרה לבית הימני ומניעת בחירות

ליברמן מבין שגנץ מסרב לאחדות – עליו להודיע על חזרה לבית הימני ומניעת בחירות

המפתח נמצא אצל ליברמן. המפתח למנוע בחירות נוספות נמצא בידי יו״ר ישראל ביתנו.

מצביעי ליברמן ברובם אנשי ימין. הם מעדיפים את נתניהו על גנץ, הם מעדיפים ממשלת ימין על פני ממשלת פייק אחדות. ליברמן יודע זאת ועליו החובה כנבחר ציבור לפעול.

ליברמן אמר כל הזמן כי ימליץ רק על מי שייבחר בדרך האחדות. ראש הממשלה אמר מפורשות כי הוא בעד ממשלת אחדות רחבה. גנץ הודיע הערב רשמית כי לא יישב עם נתניהו ולא עם בלוק הימין. במילים ברורות: גנץ מסרב לאחדות. זה בדיוק העץ שליברמן יכול לרדת ממנו. יש לו תירוץ נפלא: גנץ מסרב להצעתי, נתניהו זרם איתי. זה הזמן של ליברמן לשנות דיסקט ולחזור לעצמו, למען עם ישראל.

כל נושא חוק הגיוס מאוד לא קריטי בשלב הזה. גם יתר הדברים שליברמן מתעקש עליהם לא חשובים לרגע זה. החשיבות היא להקים ממשלה, למנוע התדרדרות המדינה ולהלחם יחד נגד אוייבנו.

פרט לנושא הדתי, אין לליברמן מחלוקות כלל עם מחנה הימין. אפשר לפתור את זה. הכדור נמצא אצלו.

ליברמן, יהיה אשם הרבה יותר מגנץ אם יכשיל כעת הקמת ממשלה. הוא רוצה אחדות, נתניהו רוצה אחדות (גם אם לצורך המשחק) ושניהם נתקלו בבלגנץ המסרבת לאחדות. יש לנתניהו וליברמן סיבה טובה להודיע לעם ישראל על חזרה לשיתוף פעולה מלא – למען כולנו!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com