פייק ממשלה - נתניהו, המו״מ בין הליכוד לכחול-לבן הוא יריקה בפרצוף מצביעי הימין - 0404
+
פייק ממשלה – נתניהו, המו״מ בין הליכוד לכחול-לבן הוא יריקה בפרצוף מצביעי הימין

פייק ממשלה – נתניהו, המו״מ בין הליכוד לכחול-לבן הוא יריקה בפרצוף מצביעי הימין

די. מספיק. נמאס לנו. נמאס לנו אדוני ראש הממשלה בנימין נתניהו ממשחקי המו״מ המזויף שלך עם בני גנץ. הרי הצהרת מעל כל במה אפשרית שגנץ הוא ״שמאל. חלש״. אם אתה יושב עם שמאל חלש, גם אתה שמאל חלש.

נמאס לנו שרוב יהודי אמר את דברו, בפער עצום מהשמאל היהודי וקבע שהוא רוצה ממשלת ימין בלבד. אז נכון, אתה לא מסוגל להקים כעת ממשלה בגלל אביגדור ליברמן שהתחפש פתאום לאיש חברתי שרוצה את כולם (חוץ מהחרדים, משיחיים, רשימה משותפת והמחנה הדמוקרטי), אבל זה לא אומר שקיבלת מנדט מרוב העם לשבת עם השמאל.

כן, אנחנו מבינים את הפוליטיקה שאומרת שאתה מחויב להראות לנשיא רצון להקים בכל דרך, אבל זה גורם לנו להבין שדעת רוב עם ישראל לא נחשבת בעינך. אתה לא סופר אותנו. את רוב העם היהודי.

כן, אדוני ראש הממשלה. רבים בעם ישראל דורשים ורוצים ממשלת ימין. זה הוכח בבחירות האחרונות. רבים דורשים שתעמוד על שלך ותודיע: אני עם השמאל לא יושב. אני לא יושב עם כחול-לבן. נקודה. תן לגנץ לנסות ולהקים ממשלה. בוא נראה אותו.

מבחינת עם ישראל עדיף לצאת לבחירות שלישיות. כן, העלות הגדולה שווה את הסיכון שנקבל ממשלה שאתה מנסה כעת להקימה. אנחנו לא מוכנים לוותר על עניין בג״ץ, על ריבונות, על בנייה ביהודה ושומרון, על מסורת ישראל שמנסים לפגוע בה, על פתיחת הכותל בפני הרפורמים המסכנים אותנו ועל עוד אלף ואחת סיבות ימניות יהודיות. ממשלה עם כחול-לבן תעלה לנו הרבה יותר רק בגלל הנזקים שתגרום לנו ואותם נהיה חייבים לנסות ולתקן בעתיד.

אם החלטת פתאום שכחול-לבן לא שמאל, נבין שעבדת עלינו בבחירות האחרונות כאשר טענת שמדובר בשמאל חלש. זה לא עובד יחד. או שטענתך לפני הבחירות נכונה (והיא הנכונה) או טענתך ומעשיך כיום.

כן, טענתך שאין ברירה וכך קבע הבוחר, יכולה להבדק בבחירות נוספות. אם הציבור לא יבין שהמצב שונה לחלוטין, זו כבר תהיה הבעיה שלו. של כולנו.

אדוני ראש הממשלה, אם אתה לא חוזר בך ומחליט להמשיך ולנהל מו״מ במקום לפוצץ את הכל, נבין שאתה שואף לשבת עם השמאל. עם השמאל החלש. זו יריקה בפנים של מצביעי הימין. פשוט כך!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com