ממשלת ״אחדות״ מזויפת - בניגוד לרצון רוב העם - 0404
+
ממשלת ״אחדות״ מזויפת – בניגוד לרצון רוב העם

ממשלת ״אחדות״ מזויפת – בניגוד לרצון רוב העם

את האמת צריך לומר. רוב העם היהודי בישראל מעוניין בממשלת ימין בלבד ואם זו לא תוקם – העם מעדיף לצאת לסיבוב ג׳ של בחירות, כדי לנסות ולשפר עמדות.

מול עובדות אי אפשר להתווכח. רוב האזרחים היהודים בישראל אינם מעוניינים שבני גנץ יכהן כראש ממשלה ואף אינם רוצים אותו או את מפלגתו בקואליציה. הפערים עצומים. ללא מצביעי אביגדור ליברמן (גם שם הרוב מעדיף את נתניהו בתפקיד), עדיין קיים פער עצום של כ-600 אלף קולות לטובת נתניהו.

מצביעי מפלגות הימין הלכו לקלפי בידיעה ברורה שהקול שלהם, למפלגה ממפלגות הימין או המפלגות החרדיות הוא קול גם לראש הממשלה בנימין נתניהו. מצביעי השמאל – כחול-לבן, העבודה והמחנה הדמוקרטי הלכו לקלפי מתוך מטרה להחליף את נתניהו בגנץ. התוצאה בין שני המחנות ברורה: ניצחון מוחץ לנתניהו. הפער, ממש גדול.

כעת, הצדדים יושבים למו״מ בניסיון להרכיב ממשלה. לעניות דעתי, כל ההתנהלות – תרגיל של נתניהו שינסה לקחת את עם ישראל לבחירות, במידה וליברמן לא יסכים לחזור למקומו הטבעי ולסייע בהקמת ממשלת ימין – ממשלה שאפשר להקים יחד איתו בתוך חמש דקות.

ראש הממשלה חייב להיות קשוב למצביעי הימין. מצביעי הימין רוצים ריבונות, רוצים את הרס חאן אל אחמר והריסה של מאות אלפי מבנים ערביים בלתי חוקיים, רוצים החזרת שטחים שגזלו ערבים מארץ ישראל, רוצים חוק שיאכוף את בג״ץ שמנהל את חיינו, רוצים בנייה יהודית מאסיבית ברחבי יהודה ושומרון, רוצים ממשלה שבה לנתניהו לא תהיה ברירה אלא להפעיל יד קשה וכואבת נגד ארגון הטרור חמאס, רוצים שמירה על מסורת ישראל וחיזוק חיילינו היקרים. כל זה לא יכול להתרחש בממשלה ובקואליציה שבה חברים כחול-לבן.

מצד אחד אפשר להבין את ראש הממשלה שמנהל מו״מ כדי להראות לנשיא שהוא מנסה, אך נתניהו צריך לדפוק על השולחן ולהודיע: חברים יקרים – רוב העם מתנגד לממשלת ״אחדות״ מזויפת – אני לא משתתף במשחק הזה.

קואליציה המורכבת מכחול-לבן תוביל אותנו להוצאות כספיות מטורפות. הדרישות של כחול-לבן לטובת בני בריתם הערבים, כספים שיועברו לארגוני שמאל והשלכות אי בנייה ביהודה ושומרון ואי הריסת מבנים ערבים בלתי חוקיים – תעלה בעתיד לישראל מיליארדי שקלים. בחירות מועד ג׳ יעלו פחות ויסכנו אותנו פחות.

עם ישראל רוצה ממשלת ימין או בחירות חדשות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com