עשרות משתתפים בסיור סליחות: "את ארץ ישראל בונים לא בדיבורים אלא בסיורים" - 0404
+
עשרות משתתפים בסיור סליחות: "את ארץ ישראל בונים לא בדיבורים אלא בסיורים" אם תרצו

עשרות משתתפים בסיור סליחות: "את ארץ ישראל בונים לא בדיבורים אלא בסיורים"

עשרות ישראלים המתגוררים בבאר שבע, תל אביב וברחבי גוש דן יצאו הערב (שני) לסיור סליחות לילי בכותל המערבי ובעיר דוד. הסיור אשר אורגן על ידי תנועת 'אם תרצו', ביקש לחבר מאות רבות של ישראליים לבירת ישראל.

בשבועות הקרובים צפויים מאות רבות של ישראליים מכל רחבי הארץ להגיע לסיורי הסליחות של התנועה. במהלך הסיור, ירדו המשתתפים לעיר דוד ולמדו על בתי המקדש השונים וסיימו בתפילה מרגשת בכותל המערבי.

מתן פלג, יו"ר "אם תרצו": "מטרתנו היא לחבר מאות ואלפי ישראליים אל הבירה הנצחית של מדינת ישראל. מהפכת סיורי התנועה אשר החלה בחברון מתרחבת כעת צעד נוסף אל העיר שחוברה לה יחדיו דרך סיורי סליחות בחודש אלול. את מדינת וארץ ישראל בונים לא בדיבורים אלא במעשים וסיורים. אנו גאים במפעל ציוני חשוב זה אשר מקרב אלפים אל מקורות וערכי היהדות הנצחיים שלנו".

יהודה שרבאני, רכז הפרויקטים של "אם תרצו": "החלנו פה מהלך אשר מבקש לחבר את ירושלים, העיר שחוברה לה יחדיו, אל כלל הציבורים בארץ. אנו שמחים כי ישנה היענות גבוהה מאוד לסיורים אלה אשר מחברים את כולנו לבירתנו הנצחית. רק כך שומרים על ירושלים מאוחדת, שלמה וציונית".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com