המ"פ שנפצע בפיגוע אבנים בשומרון נפגש עם ראש המועצה: "רוצה לחזור לחיילים שלי" - 0404
המ מוא"ז שומרון

המ"פ שנפצע בפיגוע אבנים בשומרון נפגש עם ראש המועצה: "רוצה לחזור לחיילים שלי"

יו"ר המועצה האזורית שומרון יוסי דגן ביקר אמש (ראשון) בבית החולים את רן ארזי מ"פ ברדלס אשר נפצע ביום שישי האחרון בפיגוע אבנים בשומרון. ארזי נפגע בפניו מאבן שהושלכה בידי מחבלים סמוך לכפר עזון.

דגן, אשר הגיע לביקור מלווה במח"ט אפרים אל"מ יפתח נורקין, העניק לארזי שוקולדים מתנה מתושבי השומרון. דגן חיבק את המ"פ ומסר לו שכל תושבי השומרון מחזקים את ידיו וכל עם ישראל מתפללים לשלומו.

ארזי סיפר לדגן כי הוא מקווה לחזור לחייליו בקרוב. דגן השיב לו: "אתה גיבור אמיתי, בזכות אנשים כמוך עם ישראל ינצח את אויביו. אנו נוסעים בשומרון וחיים בשומרון, מעריכים ומעריצים את ההגנה שלך על תושבי השומרון ועל כל עם ישראל. אתה חלק ממשפחת השומרון", דגן הוסיף כי המועצה תסייע לו בכל מה שתוכל.

בנוסף דגן חיזק את מח"ט אפרים אל"מ נורקין ואת חטיבת אפרים ופיקוד מרכז על כל הפעילות לביטחון תושבי השומרון. מח"ט אפרים עדכן את ארזי על הנעשה אצל חייליו, אותם הגיע לבקר, והודיע לו: "כולנו מחכים לך".

לאחר הביקור מסר דגן: "לא נשלים עם המציאות של ברווזים במטווח על הכבישים. לא יתכן שאזרחים וחיילים ייסעו בכבישי השומרון, ויטווחו בהם באבנים כמו ברווזים במטווח. זו מציאות שלא ניתן להשלים איתה. חייבים להשיב את ההרתעה. מחד חייבים לפעול כך שמחבל לא יעז לצאת מביתו לבצע פיגוע, ומנגד המלחמה בטרור חייבת להעשות גם מול המסיתים, מול התומכים ומול השולחים של אותם מחבלים.

האוייב נמצא במוקעטה ברמאאלה, מדינת ישראל חייבת לרדוף את הרשות עד חורמה ולהשיב את הביטחון וההרתעה לאזרחי ישראל בכלל ולתושבי השומרון בפרט". 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]