כשנמל אשדוד פגש את האינסטגרם - 0404
כשנמל אשדוד פגש את האינסטגרם Pixabay

כשנמל אשדוד פגש את האינסטגרם

בנמל אשדוד נערך סיור מיוחד למובילי ומובילות דעה באינסטגרם ישראל. בסיור השתתפו כ-30 מובילות ומובילי דעה באינסטגרם ישראל וצלמים מקצועיים, ביניהם גם צלמים מקומיים מאשדוד. מדובר בפעם הראשונה שדמויות מאינסטגרם בישראל מקבלות הצצה ללב ליבו של הנמל ולעשייה שבו.

במהלך הסיור התאפשר למובלי ומובילות הדעה להכיר את נמל אשדוד בזווית ייחודית ולצלם תמונות במקומות שרק צלמים מעטים זכו להגיע אליהם. הסיור כלל ביקור בבטן האנייה, במנופים, במכולות ובמרכז המבקרים החדשני. המשתתפים בסיור נחשפו לטכנולוגיות החדישות ולציוד העבודה המתקדם בנמל.

רונן אקרמן

בתמונה: אורנה הוזמן בכור יו"ר דירקטוריון החברה.

אחד מרגעי השיא בסיור היה עלייה למנוף הגבוה ביותר הקיים בנמלי ישראל שהגיע לנמל אשדוד לפני מספר חודשים. חברי הסיור זכו לטפס על המנוף, המתנשא לגובה של 123.5 מטר ולצלם ממנו בפעם הראשונה. את הסיור הובילו עובדי הנמל, אשר חלקו עם המשתתפים בסיור מחוויותיהם האישיות בעבודה בנמל.

יו"ר נמל אשדוד, אורנה הוזמן-בכור: "הסיור מעניק הזדמנות ייחודית לאנשים מבחוץ, לקבל הצצה לפעילות המיוחדת המתרחשת בנמל במהלך כל שעות היממה. קיבלנו תגובות נלהבות מהמשתתפים ואנו מזמינים את הקהל להתרשם מתוצרי הסיור ולהגיע לביקור במרכז המבקרים החדשני בנמל, לחוויה מקורית ויוצאת דופן".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com