יוסי דגן בעקבות פציעת הקצין בפיגוע אבנים: ״מדינת ישראל איבדה את ההרתעה״ - 0404
+
יוסי דגן בעקבות פציעת הקצין בפיגוע אבנים: ״מדינת ישראל איבדה את ההרתעה״

יוסי דגן בעקבות פציעת הקצין בפיגוע אבנים: ״מדינת ישראל איבדה את ההרתעה״

בעקבות פיגוע האבנים בשומרון, במהלכו נפצע קצין צה״ל באורח בינוני, כפי שפורסם לראשונה בחדשות 0404, אמר ראש המועצה האזורית שומרון כי ישראל איבדה את ההרתעה.

יוסי דגן, שוחח עם מח"ט אפרים אל"מ יפתח נורקין, קיבל ממנו תדרוך על פיגוע האבנים והמצב הבטחוני שהתבטא הן בפיגוע אבנים עכשיו והן בפיגוע תבערה אמש בדיוק באותו מקום בו נפצעה איילה שפירא, חיזק את ידיו והביע אל הערכתו על פעילות החיילים בשטח, אולם בד בבד תקף את מדיניות הבטחון של הדרג הפוליטי.

דגן: "לצערי מדינת ישראל איבדה את ההרתעה. פעם אחר פעם אנחנו רואים את המחבלים בפנים גלויות ללא מורא משליכים אבנים על אזרחים, משליכים בקת"בים, ועולם כמנהגו נוהג. על מדינת ישראל לרדוף את הרשות הפלסטינית עד חורמה ולעצור את "הטפטוף" שאינו אלא נסיון לרצוח אזרחים במדינת ישראל לאור יום. המצב הזה לא יכול להמשך. לא נקבל המשך "טיפטוף" של טרור. צריך לעבור ללוחמה בטחונית כנגד הרשות הפלסטינית הטרוריסטית״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com