עירנות חיילי המעברים הביאה לפתיחת דופן כפולה ברכב ערבי ומציאת מאות ק"ג של בשר מוברח | צפו - 0404
צילום: 0404

עירנות חיילי המעברים הביאה לפתיחת דופן כפולה ברכב ערבי ומציאת מאות ק"ג של בשר מוברח | צפו

עירנותה של לוחמת המעברים, סמל ירין יוסבשווילי, הביאה היום (חמישי) לתפיסת למעלה מ-200 ק"ג של בשר מוברח, מסוכן ושאינו ראוי למאכל אדם.

הלוחמת, שמשמשת כסמלת לוחמי מעברים במעבר חיזמא, קיבלה על אותו הרכב התראה מודיעינית – מדובר במבריח שניסה להכניס לארץ בעבר סחורות לא מורשות כמו ביצים, בשר, בעלי חיים, ועוד.

כאשר הגיע ערבי עם רכבו וניסה לעבור במחסום חיזמא, החיילים ביצעו בידוק ייסודי, הזיזו את המושבים אחורה גילו דופן כפולה וביקשו מהנהג להרים אותה – שם התגלה הבשר המוברח.

דובר צה"ל

 

"ראיתי את אותו הרכב שעליו קיבלתי את ההתראה", סיפרה סמל יוסבשווילי. "ומיד ידעתי שזו הסיבה שאני מבצעת את התפקיד הזה. עצרנו את הרכב, בקור רוח, והזמנו את יחידת פיצו"ח (יחידה מרכזית לאכיפה וחקירות של משרד החקלאות). לבסוף, התגלתה דופן כפולה ברכב שהחביאה לא פחות מ-200 ק"ג של מזון לא מורשה".

דובר צה"ל

 

מג"ד ארז, סא"ל ארז דוד: "המעברים המאוישים על ידי חיל המשטרה הצבאית ממשיכים להוות קצה מבצעי חד. התפיסה היום, כמו רבות לפניה, ממשיכות להראות כי ללוחמי המעברים תפקיד משמעותי מאוד".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]