ייצוג ישראלי בקונגרס האבוקדו הבינלאומי בקולומביה - 0404
+
ייצוג ישראלי בקונגרס האבוקדו הבינלאומי בקולומביה שירי אבן פז

ייצוג ישראלי בקונגרס האבוקדו הבינלאומי בקולומביה

משלחת חקלאים מישראל, בראשם מגדלי ענף האבוקדו המובילים בישראל, יצאו מחר לקונגרס האבוקדו הבינלאומי שייערך בקולומביה. במסגרת הביקור יסיירו החקלאים מישראל במטעי אבוקדו ובתי אריזה. קולומביה נחשבת למדינה מתפתחת בגידול אבוקדו ולהערכת גורמים בענף, תהפוך בשנים הבאות להיות מתחרה משמעותית של ישראל בתחום ייצוא האבוקדו.

קונגרס האבוקדו הבינלאומי נערך אחת לארבע שנים והוא מרכז אליו את העוסקים בענף האבוקדו מכל המדינות המובילות את האבוקדו בעולם בהן מקסיקו, פרו, צ'ילה, ארגנטינה, ברזיל, ארה"ב, אוסטרליה ועוד. תכני הקונגרס נחלקים לפן המקצועי של הענף, נושאי גידול, תפוקה, השקייה וכו', לבין הפן השיווקי הכולל נושאים של שווקים חדשים, שיווק לרשתות מזון, שינוע, מיתוג תוצרת ועוד. הקונגרס נערך על ידי ארגון World Avocado Organization ולפני 4 שנים הוא היה בפרו וקודם לכן באיטליה.

גיורא מרום, מנכ"ל "חקלאי גרנות": "האבוקדו הוא היום פרי הייצוא המוביל בישראל. המגדלים הישראלים הם המובילים בעולם בתפוקה ובשיטות גידול, למרות שיש מקומות בעולם עם תנאי גידול ואקלים הרבה יותר טובים מישראל, חקלאי ענף האבוקדו בארץ יודעים להפיק את התוצרת הגבוהה ביותר.

מגדלי האבוקדו הישראליים נחשבים למובילים עולמיים בתחומם, אנו נוסעים ללמוד עוד על הענף והמתחרים ולייצג את החקלאות הישראלית בגאווה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com